Number of items: 380
3171668
11976
469
Bavaria retro reggeliző szett, gazdagon aranyozott mintával, kis kopással, jelzett, d: 19,5 cm
1 600 HUF
3171667
11977
469
Bavaria vintage reggeliző szett, gazdagon aranyozott mintával, jelzett, d: 20 cm
2 000 HUF
3172985
11978
469
Cseh kutya figura. Jelzett, kis kopással, h: 12 cm
3 000 HUF
3173003
11979
469
Moszkvai tűz. Napoleon orosz hadjáratának emléket állító bonbonier, sérült, d: 12,5 cm
1 000 HUF
3173236
11980
469
5 darab magyar porcelán figura, közte Hollóházi nyulak, az olvasó lányok sérült.
3 000 HUF
3174425
11981
469
3200
3 darab antik japán csésze, alátéttel, jelzett, kopással.
3 200 HUF
3174275
11982
469
Royal Mosa dísztál, jelzett, d: 21,5 cm
1 800 HUF
3174281
11983
469
Tirschenreuth dísztál, patakból ivó tehéncsorda mintával, jelzett, d: 24,5 cm
1 800 HUF
3174200
11984
469
3200
3 darab söröskorsó, egyik alján repedt, m: 16-18 cm
3 200 HUF
3174272
11985
469
Retro német mandolinon játszó hölgy figura. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
3 000 HUF
3174267
11986
469
Gerold porcelán vándorfiú. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
3 000 HUF
3169036
11987
469
Arabia Finland 2 darab dísztál, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m