Books: Religion Number of items: 71
3171771
20607
469
Books: Religion
Nanofszky György: Kereszténység, katolicizmus, ortodoxia. Windsor kiadó, 1996, kiadói papírkötésben. A szerző által DEDIKÁLT.
2 000 HUF
3154069
20608
469
Books: Religion
Erdélyi János: Pályák és pálmák. Bp., 1886, Franklin, 503 p. Átkötött félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
1 800 HUF
3170587
20609
469
Books: Religion
Bitó László - Szyksznian Wanda: Gáspár, Menyhért, Boldizsár. Karácsonyi ős-ökuménia. A szerző, Bitó László (1934-2021) író, kutatóorvos és az illusztrátor, Szyksznian Wanda (1948-) grafikus, plakátművész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Pécs, 2006, Jelenkor. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
2 400 HUF
3172381
20610
469
2200
Books: Religion
Varga Sándor - B. Szabó János: Vértesalja folyóirat 1929 pünkösd. Székesfehérvár, 1929, Vértesaljai Egyházmegye, papírkötés.
2 200 HUF
3176130
20611
469
Books: Religion
Renan: Jézus élete. Kuncz Aladár bevezetőjével. Bp., 1921. Révai. 378p. számozott példány, merített papíron 200/110. Hiányos gerincű félbőr kötésben
1 800 HUF
3175691
20612
469
Books: Religion
Tompa Mihály: Egyházi beszédek. II. füzet. Miskolc, 1864, Fraenkel B. Kiadói sérült papírkötés, foltos lapok, viseltes állapotban.
1 800 HUF
3153469
20613
469
Books: Religion
Baros Gyula: Boldog Margit Legendája. P. Böle Kornél előszavával. Minárné Techert Anna illusztrációival. Bp., [1938], Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas borítóval.
1 600 HUF
3172199
20614
469
Books: Religion
Györffy Rózsa: Új magyar legendárium. Szent magyarok történetei. Bp., 1988, Szerző. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1 600 HUF
3151793
20615
469
Books: Religion
Lányi János: Székely vér. Dobói Dobay Mária Etelka nővér élete (1913-1942.) hn., 1943, Szerzői. A borító Pál György munkája. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3171580
20616
469
Books: Religion
Kállay Miklós: A pápa és a Vatikán. Bp., 1935, Cserépfalvi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé szakadt, kopott kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
3175826
20617
469
Books: Religion
Dr. Weninger Antal: A keleti jóga. India misztikája és ősi gyógymódja. H.n., Vörösváry Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
1 600 HUF
3173486
20618
469
Books: Religion
Magyarság, Európa, kereszténység. Nyugateurópa és Magyarország kapcsolatainak múltja, jelene és jövője. A II. Magyar Pax Romana Kongresszus előadásai. Königstein, 1960. április 10-14. Róma, 1960, Külföldi Magyar Katolikus Akció, 196+(4) p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house