Printed Materials

Number of items: 438

1844 Honderű. Szépirodalmi, művészeti és divatlap. II. évf.23. sz. Szerk. és kiadja: Petrichevich Horváth Lázár. Buda, Kir. Egyetem-ny.,(16) p. Mellékletek nélkül. Kiadói papírborítóban, fűzés nélkül.
17837.

2 400 HUF

1844 Pesti Divatlap. 1. évnegyed hiányosan. 1-400 hasáb, kb a fele hiányzik a lapoknak + új évnegyed 1-160p. Szerkesztette: Vachot Imre, segédszerkesztő Petőfi Sándor. Vörösmarty, Petőfi, Fáy. A Nemzetei kör, Tompa írásait közli elsőként. Bp., 1844. M. K. Egyetemi Ny. A színes műmellékletek hiányoznak. Korabeli fűzés, sérült lapokkal.
17838.

12 000 HUF

cca 1850-1860 Virágok, gyümölcsök, növények, 3 db litográfia, Lith. Druck u. Verlag v. Wilh. Hermes, Berlin, részben kissé foltos lapok, 22x14 cm
17839.

1 400 HUF

1850 Pápa, református köztanácskozáson kiállított jegyzőkönyv
17840.

3 000 HUF

1851 Buda, német nyelvű adóhirdetmény
17841.

4 000 HUF

1853,1859 A Pest-Ofner Zeitung (Pest Budai újság) 2 db száma
17842.

2 000 HUF

1856-1861, 1879. A Vasárnapi Újság 5 db száma (1856 33. sz., 1856. aug. 17, 1861 VIII. évf. 5., 29.,33. sz., 1861. feb. 3., jul. 21., aug. 18., 1879 XXVI. évf. 5. sz., 1879. feb. 2.) Fametszetű illusztrációkkal, hírlapbélyegekkel, mindegyik szám hiányos, az 1879-es szám címlapja leszakadt.
17843.

4 000 HUF

17844.

4 800 HUF
13,01
15,00

17845.

2 400 HUF

17846.

2 400 HUF

17847.

1 400 HUF

cca 1860 Két csipke szentkép. Máriaremete, kis sérüléssel
17848.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF