Retro ceramics collection

Number of items: 208

Tófej váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm
11565.

4 000 HUF

MÁ jelzéssel: Csorgatott geometrikus váza. Jelzett, hibátlan, m: 28 cm
11566.

6 000 HUF

Bella Sári: Retro váza. Jelzett, kopással, m: 22 cm
11567.

5 000 HUF

Iparművész Vállalat mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11568.

6 000 HUF

Tófej négyoldalas kerámia váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 19,5 cm
11569.

6 000 HUF

Pál Ilona (1937-2016): háromoldalú váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 25 cm
11570.

18 000 HUF
48,78
56,25

Szemereki Teréz: Iparművész váza. Jelzett, mázkopással, m: 13 cm
11571.

4 400 HUF
11,92
13,75

Hódmezővásárhely fehérmázas váza. Kis kopással, m: 34,5 cm
11572.

5 000 HUF

Tófej vonalas váza. Jelzett, hibátlan, m: 31,5 cm
11573.

6 500 HUF
17,62
20,31

Tófej négyoldalas váza. Jelzett, kis mázhibával, m: 31 cm
11574.

6 000 HUF

Csizmadia Margit: Vörösmázas váza. Jelzett, mázhibával, m: 27,5 cm
11575.

6 000 HUF

Tófej váza. Ritka hullámvonalazott mintával, kopással, m: 21 cm
11576.

4 400 HUF
11,92
13,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF