Retro ceramics collection Number of items: 208
3160526
11505
468
24000
Retro ceramics collection
Tófej nagyméretű henger padlóváza. Jelzett, lepattanással, m: 65 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
24 000 HUF
3160515
11506
468
24000
Retro ceramics collection
Tófej nagyméretű padlóváza. Jelzett, alján lepattanással, m: 57 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
24 000 HUF
3160519
11507
468
24000
Retro ceramics collection
Tófej nagyméretű padlóváza. Jelzett, mázhibával, m: 58 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
24 000 HUF
3160524
11508
468
Retro ceramics collection
Tófej mozaikos mintás nagyméretű padlóváza. Jelzett, lepattanással, m: 53 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
20 000 HUF
3166107
11509
468
19000
Retro ceramics collection
Pesthidegkút "Ariel" sorozat, háromlábas padlóváza. Jelzés nélkül, lepattanásokkal, m: 39,5 cm
19 000 HUF
3162128
11510
468
Retro ceramics collection
Pál Ilona (1937-2016): Harangváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 28,5 cm
18 000 HUF
3162037
11511
468
Retro ceramics collection
Pál Ilona (1937-2016): Váza koncentrikus körökkel. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 30,5 cm
18 000 HUF
3161847
11512
468
Retro ceramics collection
Pesthidegkút padlóváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
18 000 HUF
3161658
11513
468
Retro ceramics collection
Gorka Iparművészeti Vállalat váza, jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
18 000 HUF
3161555
11514
468
Retro ceramics collection
Karda Imre (1919-1998): Padlóváza. Jelzett, kopással, m: 43,5 cm
18 000 HUF
3161576
11515
468
17000
Retro ceramics collection
Majoros János: Zsugormázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 21 cm
17 000 HUF
3161550
11516
468
Retro ceramics collection
Karda Imre (1919-1998): Kerámia váza. Jelzett, lepattanással, m: 42,5 cm
16 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house