Jewellery and precious metal items

Number of items: 231

Fülbevaló pár 4 db gyémánttal (0,2ct) kis méret. 14K fehérarany, a gyémántok foglalata ezüst. Jelzett br 1,57 g 18 mm
22097.

16 000 HUF
43,36
50,00
11

Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, bukósisak medállal, 11,5×1,2 cm, nettó: 6,8 g
22098.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) háromsoros aranyozott nyakék, jelzett, h: 42 cm, nettó: 10,6 g
22099.

4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) 3 db anker karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 3,7 g
22100.

1 800 HUF

Ezüst(Ag) golyós, pálcikás karkötő, 3 db, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 5,8 g
22101.

2 800 HUF

Ezüst(Ag) nefelejcsmintás karperec, jelzett, d: 7,3 cm, nettó: 8,1 g
22102.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) kulcstartó, jelzett, h: 9,5×2 cm, nettó: 8,8 g
22103.

4 000 HUF

6 + 1 darabos mexikói ezüst kínáló tálka készlet. jelzett 925-ös, inka mintás össz 164g.
22104.

30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst(Ag) szalagos gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 3,3 g
22105.

1 200 HUF

Ezüst(Ag) "KOBLENZ" zománcozott címeres díszkanál, jelzett, h: 10,3 cm, bruttó: 8,8 g
22106.

3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag) "MAYEN/RHL" zománcozott címeres díszkanál, jelzett, h: 10,4 cm, bruttó: 9,6 g
22107.

3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag) masszív bilincses karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 30,3 g
22108.

9 000 HUF
24,39
28,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF