Genthon István: Az Esztergomi Főszékesegyházi Kincstár.
Lepold Antal ... https://www.darabanth.com/en/468-Online-auction/468.0/Books/Books-Architecture-Art~1500028/Genthon-Istvan-Az-Esztergomi-Foszekesegyhazi-KincstarLepold-Antal-esztergomi-prelatus-kanonok~II3160556
3160556
19901
468
Books: Architecture, Art
1 200 HUF 3,25 EUR , 3,75 USD
Description: Genthon István: Az Esztergomi Főszékesegyházi Kincstár.
Lepold Antal esztergomi prelátus-kanonok bevezetőjével. Officina Képeskönyvek 8. Bp., 1938., Officina, 17+5 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval. "Földessy Tibor dr. Dorog" nébélyegzésével. Földessy Tibor a dorogi Szent Borbála Kórház első igazgatójának névbélyegzésével.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: bt
further page navigation Auction house