Watches

Number of items: 101

Tellus kézi felhúzós karóra, jelzett, bőr szíjjal. működik d: 31 mm
12863.

4 000 HUF

Anne Klein kvarc karóra. elem nélkül 28x30 mm
12864.

3 000 HUF

Cornavin 17 köves, kézi felhúzós karóra, kissé karcos, sérült üveggel, némi oxidációval, szíj nélkül. Működik, 33 mm
12865.

3 000 HUF

Ezüst (Ag) Clarissa női óra, jelzett, működik, h: 18 cm, 3,6×2,3 cm, bruttó: 46,5 g
12866.

50 000 HUF
135,50
156,25

Citizen WR 100 kronográfos kvarc karóra. Fém tokos, fém szíjjal, kissé kopott. Elemmel, működik d: 40 mm
12867.

10 000 HUF

Ezüst (Ag) zsebóra. Jó állapotú tokkal számlappal, szerkezet elindul de javításra szorul, m d: 47 mm
12868.

12 000 HUF

Action mechanikus acél tokos női karóra, szépen működik, 25x20 mm
12869.

5 000 HUF

Aranyozott ezüst (Ag) óra, jelzett, mechanikus, működik, 3×18 cm, h: 17 cm, bruttó: 12 g
12870.

24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) Obrey óra, jelzett, mechanikus, működik, d: 3,2 cm, bruttó: 36,7 g
12871.

50 000 HUF
135,50
156,25

Esprit acél tokos kvarc karóra, működik, 30x38 mm
12872.

5 000 HUF

Pedometer, lépésszámláló XX. sz. eleje, nem működik d:42 mm
12873.

8 000 HUF

Caravelle női karóra, kvarc, fém szíjjal, kopással, számlap d: 16 mm
12874.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF