Flea Market

Number of items: 358

Hacker Spolarits ezüstözött alpakka szecessziós kínáló jelzett, kopással, 25x16x8 cm
13139.

3 400 HUF
9,21
10,63

Réz szamovár állvánnyal, kopott, m: 27 cm
13140.

6 000 HUF

Hacker és Társa ezüstözött bronz kínáló, jelzet, kopással, 27x18 cm
13141.

3 000 HUF

Antik ampermérő, jelzett, d: 12,5 cm
13142.

4 000 HUF

2 darab működőképes vízóra
13143.

2 darab működőképes vízóra

4 000 HUF

Braille írókeret vakoknak pontozóval. 148 cellás XX. sz eleje Amerikai gyártmány, fém, fa lapon, 32x25 cm
13144.

5 000 HUF

Retro lámpa, kétrétegű búrával, kis kopással, m: 18,5 cm
13145.

3 000 HUF

Ezüstözött réz kiöntő 4 pohárral, m: 6,5-19,5 cm
13146.

4 000 HUF

Indiai lakkozott díszdoboz, kis kopással, 11,5x8,5 cm
13147.

4 000 HUF

Szecessziós stílusú kínáló. Könnyűfém, kopott, 30x22 cm
13148.

3 000 HUF

2 darab ón kép. Fakeretben, 25x31 cm
13149.

3 000 HUF

James Dixon & Sons teaszervírozó szett. Jelzett, kopással, tálcán, 38x22 cm
13150.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF