Flea Market Number of items: 358
3099041
13271
468
Flea Market
Angol királyi esküvői relikviák: Dianás porcelán tálka d 12 cm, András herceg és Sarah Ferguson, Vilmos herceg és Kate Middleton fém süteményes dobozok 21x29 cm d: 21 cm
3 000 HUF
3079362
13272
468
Flea Market
Antik ezüstözött kaviárkínáló, kopott, 11x11 cm
1 600 HUF
3082827
13273
468
Flea Market
Kovácsoltvas újságtartó, 42x45x22 cm
1 400 HUF
3083200
13274
468
Flea Market
Női portré. Bronzírozott alumínium, kopással, 32x24 cm
1 400 HUF
3085889
13275
468
Flea Market
Budapest feliratos, Parlament épületével díszített réz kávékiöntő, m: 8,5 cm
1 600 HUF
3147528
13276
468
Flea Market
Keleti dísztál. Trébelt mintával, d: 25,5 cm
2 000 HUF
3148313
13277
468
Flea Market
Telephonwerk Belogradtschik LB 67 típusú bakelit tekerős telefon. Ritka jelzőlámpás változat. Alján jelzéssel. Kis kopással. /// A bolgár Telephonwerk Belogradtschik cég gyártmánya, melyet LB 67 néven hazánkban is alkalmazták 1967-től. Típusszáma. TM 50 A. Asztali bakelitházas készülék fém alaplemezzel. Alkatrészei nyomtatott áramköri panelra vannak felszerelve. A csengő 2 tekercses és 2 harangos, a nagyobb harang a kisebben van, közötte a kalapács. A hangerőt állítógombbal lehet szabályozni. Az automata átváltót 2 egymástól független bontógomb mozgatja, ez a megbízhatóságot növeli. Az induktor teljesen zárt. A kézibeszélő szintén bakelit, cserélhető dobozmikrofonnal és dobozhallgatóval. Az 5 erű zsinór műanyag szigetelésű.
2 000 HUF
3149446
13278
468
Flea Market
Brutalista iparművész váza. Alumínium, m: 26 cm
3 000 HUF
3149861
13279
468
3200
Flea Market
Antik homlokcsípőfogó. cca 1940, h: 20 cm
3 200 HUF
3149863
13280
468
3200
Flea Market
cca 19. sz vége, Boglyahúzó. Vas, h: 32 cm
3 200 HUF
3149870
13281
468
3200
Flea Market
Antik ólomöntő kanál. cca 19. sz. vége, vas, jelzett, h: 49 cm
3 200 HUF
3149888
13282
468
5500
Flea Market
Szénrakó villa. cca 1900, vas, 54x39 cm
5 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house