Flea Market

Number of items: 358

Angol királyi esküvői relikviák: Dianás porcelán tálka d 12 cm, András herceg és Sarah Ferguson, Vilmos herceg és Kate Middleton fém süteményes dobozok 21x29 cm d: 21 cm
13271.

3 000 HUF

Antik ezüstözött kaviárkínáló, kopott, 11x11 cm
13272.

1 600 HUF

Kovácsoltvas újságtartó, 42x45x22 cm
13273.

1 400 HUF

Női portré. Bronzírozott alumínium, kopással, 32x24 cm
13274.

1 400 HUF

Budapest feliratos, Parlament épületével díszített réz kávékiöntő, m: 8,5 cm
13275.

1 600 HUF

Keleti dísztál. Trébelt mintával, d: 25,5 cm
13276.

2 000 HUF

Telephonwerk Belogradtschik LB 67 típusú bakelit tekerős telefon. Ritka jelzőlámpás változat. Alján jelzéssel. Kis kopással.  ///  A bolgár Telephonwerk Belogradtschik cég gyártmánya, melyet LB 67 néven hazánkban is alkalmazták 1967-től. Típusszáma. TM 50 A. Asztali bakelitházas készülék fém alaplemezzel. Alkatrészei nyomtatott áramköri panelra vannak felszerelve. A csengő 2 tekercses és 2 harangos, a nagyobb harang a kisebben van, közötte a kalapács. A hangerőt állítógombbal lehet szabályozni. Az automata átváltót 2 egymástól független bontógomb mozgatja, ez a megbízhatóságot növeli. Az induktor teljesen zárt. A kézibeszélő szintén bakelit, cserélhető dobozmikrofonnal és dobozhallgatóval. Az 5 erű zsinór műanyag szigetelésű.
13277.

2 000 HUF

Brutalista iparművész váza. Alumínium, m: 26 cm
13278.

3 000 HUF

Antik homlokcsípőfogó. cca 1940, h: 20 cm
13279.

3 200 HUF
8,67
10,00

cca 19. sz vége, Boglyahúzó. Vas, h: 32 cm
13280.

3 200 HUF
8,67
10,00

Antik ólomöntő kanál. cca 19. sz. vége, vas, jelzett, h: 49 cm
13281.

3 200 HUF
8,67
10,00

Szénrakó villa. cca 1900, vas, 54x39 cm
13282.

5 500 HUF
14,91
17,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF