https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 234
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2960233
12499
468
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Tároló edény kauri kagyló díszítéssel rattan d: 26 cm, m: 24 cm
Starting price:
6 000 HUF
2887745
12500
468
0
18000
Antique
Artworks & Paper
1
Drégely László (1932-1990): Leánykérés, 1968. Festett réz lemez fa alapon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Drégely László autográf feliratával. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. Fakeretben, 13×19 cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
2928080
12501
468
0
40000
Antique
Artworks & Paper
1
Az 1873-ban alakult MÁVAG Önkéntes Tűzoltóság (Budapest, Golgota utca 6.) által rendszeresített tűzoltó mászóöv. Az övméret 3 db. bőrcsattal állítható. Az öv 115 cm hosszú, 12 cm széles, tartozéka a 11 cm átmérőjű karabiner. A 34 cm hosszú nyeles, vágó-és szúró fejű bontó balta vászon tokban az övhöz csatlakozik. / Vintage firemen belt and axe
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
2872980
12502
468
0
22000
Antique
Artworks & Paper
1
Art deco tükör. Topolyafa, metszett tükör, a tükör némileg megfakult. Keret restaurált, szép állapotban 95x61 cm
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
2959213
12503
468
0
13000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik bronz patikai mozsár. Törővel d: 10 cm, m: 11 cm
The item is not available
Starting price:
13 000 HUF
2203664
12504
468
0
13000
Antique
Artworks & Paper
1
Fém kazettás doboz, tetején rózsákkal és margarétákkal plasztikusan díszített, sarkainál kariatidákkal, karmos talpakon álló, fedelén 1962. MS, gravírozással. Apró kopásokkal. Fedél alatt kettéosztott kazettákkal, 2 kazetta mérete: 7x10x7. Doboz: 14x18x22 cm.
The item is not available
Starting price:
13 000 HUF
2959926
12505
468
0
14000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik historizáló gyertyatartó pár, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje, ezüstözött fém, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, egyik tetején apró horpadással, m: 25 cm
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
3145842
12506
468
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Ágyútöredék. Csendes-óceán partvidéke, XX.sz., korrodált bronz, d: 13,5 cm, m: 6 cm
Starting price:
8 000 HUF
2704559
12507
468
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Ezüstözött nyelű süteményes készlet, jelzett, dobozban, egyik nyél, javításra szorul.
Starting price:
6 000 HUF
3146441
12508
468
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Jugendstil bronz tükör. Nőalakos fogórésszel, tükör nélkül, m: 26 cm
Starting price:
8 000 HUF
3149392
12509
468
0
6500
Antique
Artworks & Paper
1
Historizáló alakos gyufatartó. Réz, ón, 6,5x7 cm
The item is not available
Starting price:
6 500 HUF
3148619
12510
468
0
15000
Antique
Artworks & Paper
1
Borotvatok. Alföld, 1851, faragott fa, sarjadó életfa motívumokkal, datált, monogramos, kopással, h: 22 cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment