https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 252

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 46,5 cm, nettó: 4 g
1
22036.

Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 46,5 cm, nettó: 4 g

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
7
 
Ezüst(Ag) csavart mintás karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 2,1 g
1
22037.

Ezüst(Ag) csavart mintás karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 2,1 g

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
2
 
Ezüst(Ag) nagyszemű pancer karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 14,2 g
1
22038.

Ezüst(Ag) nagyszemű pancer karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 14,2 g

 
The item is not available
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) névjegykártyatartó tárca, monogramos, jelzett, 9×5,5 cm, nettó: 67 g
1
22039.

Ezüst(Ag) névjegykártyatartó tárca, monogramos, jelzett, 9×5,5 cm, nettó: 67 g

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
8
 
Ezüst(Ag) imafüzér / bokalánc (?), jelzett, h: 36 cm, nettó: 18,3 g
1
22040.

Ezüst(Ag) imafüzér / bokalánc (?), jelzett, h: 36 cm, nettó: 18,3 g

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
8
 
Ezüst(Ag) vegyes ékszercsomag tétel, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 63 g
1
22041.

Ezüst(Ag) vegyes ékszercsomag tétel, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 63 g

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
20
 
Arany (Au) 14K medál, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, egyik akasztóján kis hiba, h: 2 és 3 cm, bruttó: 2,3 g
1
22042.

Arany (Au) 14K medál, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, egyik akasztóján kis hiba, h: 2 és 3 cm, bruttó: 2,3 g

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
 
3 pár ezüst (Ag) fülbevaló jelzett össz 41 g
1
22043.

3 pár ezüst (Ag) fülbevaló jelzett össz 41 g

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
1
 
Körte zafír 0,5 ct
1
22044.

Körte zafír 0,5 ct

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
14K arany (Au) gyűrű 0,92 g cirkón kővel jelzett m: 49
1
22045.

14K arany (Au) gyűrű 0,92 g cirkón kővel jelzett m: 49

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
1975 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g Aranyozott, hibátlan
1
22046.

1975 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g Aranyozott, hibátlan

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
Arany (Au) 14K piros-fehér köves medál, jelzett, 2×1 cm, bruttó: 1,4 g
1
22047.

Arany (Au) 14K piros-fehér köves medál, jelzett, 2×1 cm, bruttó: 1,4 g

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment