Watches

Number of items: 115

12886.

6 500 HUF
17,62
20,31

Junghans asztali stopper, mechanikus, működik, talapzatán kis hibák, m: 25,5 cm
12887.

38 000 HUF
102,98
118,75

12888.

120 000 HUF
325,20
375,00

Üveg falióra, jelzett, hibátlan, 32x16 cm
12889.

3 000 HUF

Weimar vintage falióra, d: 24 cm
12890.

2 600 HUF
7,05

Szerzetesi óra. 14-15. századi szerzetesi óra 20. századi másolata, jó állapotban.
12891.

12 000 HUF

Antik fa kandallóóra, réz veretekkel, nem működik, m: 28 cm
12892.

6 000 HUF

12893.

60 000 HUF
162,60
187,50

12894.

90 000 HUF
243,90
281,25

12895.

160 000 HUF
433,60
500,00

4 darab régi utazóóra, Albion 17 köves, Oris, Fontana, art deco Junghans, vegyes állapotban.
12896.

3 000 HUF

Antik falióra. Sérülésekkel, kulcs nélkül, üveghiánnyal, m: 105 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12897.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF