Watches
Number of items: 115
2937023
12836
467
120000
Watches
120 000 HUF
2842950
12837
467
Watches
Apha Saphir quartz karóra, bőr szíjjal, működik, d: 36 mm
6 000 HUF
3158038
12838
467
Watches
Ezüst (Ag) női zsebóra, üveg lejár, szerkezet működik d: 28 mm
8 000 HUF
3155303
12840
467
Watches
Cimier Antimagnetic karóra, dátumkijelzős, szíj nélkül, kopásokkal, nem jár, d: 31 mm
3 000 HUF
3152797
12841
467
24000
Watches
Certina Argonaut 280, férfi karóra, dekoratív, elegáns aranyszínű működő, bőr szíjjal d:35 mm
24 000 HUF
3050091
12842
467
60000
Watches
IWC Schaffhausen számlapos fém tokos zsebóra, jelzett számlap, jelzetlen szerkezet, DOXA tok másodperc segédkörrel, működik számlap d: 45 mm
60 000 HUF
2882317
12843
467
Watches
Geneva női kvarc karóra, strasszokkal díszített, szögletes tokkal, bőr szíjjal, némi kopással, működik, 32x32 mm
1 800 HUF
2866286
12844
467
Watches
Geneva kvarc karóra, türkiz színű, zománcozott fém tokkal, szilikon szíjjal, kis kopással, működik, d: 32 mm
1 800 HUF
2866274
12845
467
Watches
Kontakt Glamour Line színes kövekkel díszített kvarc női karóra, ékszeróra, gyöngyház számlappal, fém szíjjal, sérült, nem jár, 35x45 mm
2 600 HUF
2866267
12846
467
Watches
Geneva kvarc férfi karóra, fém szíjjal, elemcserére szorul, d: 30 mm
1 600 HUF
2866125
12847
467
Watches
Dolce & Gabbana kvarc férfi karóra, fém szíjjal, apró kopásnyomokkal, nem jár (elemcserével nem volt kipróbálva), 40x27 mm
2 400 HUF
2866135
12848
467
Watches
Ricardo Rosra kvarc férfi karóra, fém szíjjal, használt állapotban, működik, d: 40 mm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m