Watches

Number of items: 115

12836.

120 000 HUF
325,20
375,00

Apha Saphir quartz karóra, bőr szíjjal, működik, d: 36 mm
12837.

6 000 HUF

Ezüst (Ag) női zsebóra, üveg lejár, szerkezet működik d: 28 mm
12838.

8 000 HUF

Cimier Antimagnetic karóra, dátumkijelzős, szíj nélkül, kopásokkal, nem jár, d: 31 mm
12840.

3 000 HUF

Certina Argonaut 280, férfi karóra, dekoratív, elegáns aranyszínű működő, bőr szíjjal d:35 mm
12841.

24 000 HUF
65,04
75,00

IWC Schaffhausen számlapos fém tokos zsebóra, jelzett számlap, jelzetlen szerkezet, DOXA tok másodperc segédkörrel, működik számlap d: 45 mm
12842.

60 000 HUF
162,60
187,50

Geneva női kvarc karóra, strasszokkal díszített, szögletes tokkal, bőr szíjjal, némi kopással, működik, 32x32 mm
12843.

1 800 HUF

Geneva kvarc karóra, türkiz színű, zománcozott fém tokkal, szilikon szíjjal, kis kopással, működik, d: 32 mm
12844.

1 800 HUF

Kontakt Glamour Line színes kövekkel díszített kvarc női karóra, ékszeróra, gyöngyház számlappal, fém szíjjal, sérült, nem jár, 35x45 mm
12845.

2 600 HUF
7,05

Geneva kvarc férfi karóra, fém szíjjal, elemcserére szorul, d: 30 mm
12846.

1 600 HUF

Dolce & Gabbana kvarc férfi karóra, fém szíjjal, apró kopásnyomokkal, nem jár (elemcserével nem volt kipróbálva), 40x27 mm
12847.

2 400 HUF

Ricardo Rosra kvarc férfi karóra, fém szíjjal, használt állapotban, működik, d: 40 mm
12848.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF