Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 130

Eskulits Tamás (1947- ): Keresztrefeszítés. Bronz plakett. Jelzett jj., 33,5x31 cm
12690.

80 000 HUF
216,80
250,00

Kisfaludy Strobl Zsigmond (1884-1975): Női akt lepellel. Öntött bronz, jelzett, m: 15 cm
12691.

38 000 HUF
102,98
118,75
18

Fa szobor, fali dísz, fa alapon. 25x21 cm
12692.

3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzés nélkül: Bohóc. Fém szobor, márvány talapzaton, XX. sz. első fele, 10x8x8 cm
12693.

30 000 HUF
81,30
93,75

Jelzés nélkül: Absztrakt figura. Bronz szobor, márvány talapzaton, XX. sz. első fele, 10x8x4,5 cm
12694.

30 000 HUF
81,30
93,75

12695.

3 000 HUF

Kígyós alak. Afrikai faragott fa szobor 42 cm
12696.

6 000 HUF

3 db keleti bölcs műgyanta figurák 12 cm
12697.

3 600 HUF
9,76
11,25

Azonosítatlan alkotó: Békegalamb. Bronz szobor UNDA felirattal márvány talapzaton 16x16 cm
12698.

32 000 HUF
86,72
100,00

Térdelő fiú bronz szobor, 8,5 cm
12699.

3 000 HUF

Thompson-Siegel: Lánygyermek pár, patinázott réz plakett, kopással, jelzett, 15x13 cm
12700.

4 600 HUF
12,47
14,38

12701.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF