https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 130

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Tüskehúzó fiú. I. századi görög-római szobor alabástrom másolata. cca 20. sz. eleje, talapzatán és hátán javítással, jelzés nélkül, m: 39,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
12786.

Tüskehúzó fiú. I. századi görög-római szobor alabástrom másolata. cca 20. sz. eleje, talapzatán és hátán javítással, jelzés nélkül, m: 39,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
The item is not available
Starting price:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Number of bids:
0
 
Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm
1
12787.

Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
MM jelzéssel: birkózók. Festett gipsz, kopásokkal, d: 35 cm
1
12788.

MM jelzéssel: birkózók. Festett gipsz, kopásokkal, d: 35 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Olasz szobrász: Lófej. Öntött bronz, jelzéssel, m: 24,5 cm
1
12789.

Olasz szobrász: Lófej. Öntött bronz, jelzéssel, m: 24,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
 
Ismeretlen szobrász: Lóverseny, öntött bronz, talapzaton, jelzés nélkül, hibátlan, h: 29 cm, m: 21 cm
1
12790.

Ismeretlen szobrász: Lóverseny, öntött bronz, talapzaton, jelzés nélkül, hibátlan, h: 29 cm, m: 21 cm

 
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Number of bids:
0
 
Reményi József(?) (1887-1977): Lány virággal. Jelzett, anyaghibákkal, m: 18 cm
1
12791.

Reményi József(?) (1887-1977): Lány virággal. Jelzett, anyaghibákkal, m: 18 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Kő Pál (1941-2020): Fehér László lovat lopott. Bronz fali dísz, relief. Jelzett. 19x31 cm
1
12792.

Kő Pál (1941-2020): Fehér László lovat lopott. Bronz fali dísz, relief. Jelzett. 19x31 cm

 
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Number of bids:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1932. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869-1829" ón dombormű "LUDVIG" gyártói jelzéssel, 17x29 cm
1
12793.

Berán Lajos (1882-1943) 1932. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869-1829" ón dombormű "LUDVIG" gyártói jelzéssel, 17x29 cm

 
The item is not available
Starting price:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Number of bids:
0
 
Fáraó szobra. Bronz, csiszolt cédrusfa talapzaton. XX. sz. eleje. 19 cm
1
12794.

Fáraó szobra. Bronz, csiszolt cédrusfa talapzaton. XX. sz. eleje. 19 cm

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
Jean Pierre Masier (1878-1957) francia szobrász: Nő gyermekkel és sassal. Patinázott bronz. Jelezve: Masier. Hibátlan, kopásokkal a talapzaton, 49x16x28 cm / Jean Pierre Masier (1878-1957): Woman with eagle and child. Patinated bronze. Signed. Faultless, with some crack in pedestal, 49x16x28 cm.  KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
12795.

Jean Pierre Masier (1878-1957) francia szobrász: Nő gyermekkel és sassal. Patinázott bronz. Jelezve: Masier. Hibátlan, kopásokkal a talapzaton, 49x16x28 cm / Jean Pierre Masier (1878-1957): Woman with eagle and child. Patinated bronze. Signed. Faultless, with some crack in pedestal, 49x16x28 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
The item is not available
Starting price:
260 000 HUF
704,61
EUR
,
812,50
USD
Number of bids:
0
 
Öreg Voltaire. Ferdinand Barbedienne (1810-1892) büsztje alapján készült XX. sz. eleji gipsz másolat. Jelzés nélkül, feketére mázolva, hibátlan, m: 24,5 cm
1
12796.

Öreg Voltaire. Ferdinand Barbedienne (1810-1892) büsztje alapján készült XX. sz. eleji gipsz másolat. Jelzés nélkül, feketére mázolva, hibátlan, m: 24,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Number of bids:
0
 
Ismeretlen szobrász: Férfi kalapban. Bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, m: 23 cm
1
12797.

Ismeretlen szobrász: Férfi kalapban. Bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, m: 23 cm

 
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment