Printed Materials Number of items: 380
3151227
18142
467
Printed Materials
1834 Jelenkor 68. szám, Pest, 1834. augusztus 23., "Foglalat: Magyar- és Erdélyország (István ünnepe Budán; Marosszék adománya b. Wesselényi Miklósnak; Ó-Arad sz. kir. város; Szerém uj főisp. helytartója; [...]", szerk.: Helmeczy [Mihály], kiadja: Landerer, kissé viseltes állapotban, 8 p.
2 000 HUF
3153553
18143
467
Printed Materials
Vegyes utazási tájékoztatók, menetjegyek, össz. 8 db, közte Budapest-Bécs autóbuszjáratok menetrendje (1934), Air India Boeing 707 prospektus, stb.
1 800 HUF
3158890
18144
467
Printed Materials
1934 Royal Orfeum műsoros plakátja, Kosáry Emmy nevével, hajtott, szakadásokkal, 47,5×31,5 cm
4 000 HUF
3153519
18145
467
Printed Materials
1934 KAMC Középmagyarországi Automobil- és Motor Club meghívója országos csillagtúrára. valamint hozzá tartozó autójegy
6 000 HUF
3157144
18146
467
Printed Materials
1935 Zsótér Ákos gyűjteményes kiállítása, 1935. március 1-15., Gerő Ödön ajánlójával és a képek jegyzékével, Bp., Pesti Lloyd-ny., 2 sztl. lev.
1 600 HUF
3153278
18147
467
Printed Materials
1935- 1937 Az Arany napok Nagykőrös 3 db reklám nyomtatvány, programfüzet
3 000 HUF
3157631
18148
467
Printed Materials
1935-1936 Vegyes meghívó tétel, 4 db, kettő borítékkal, ugyanannak a személynek a részére, Kispestre, Emericana-báli meghívók, 1935, 1936, 1938, 1938. Közte foltos, az egyik boríték sérült.
3 000 HUF
3157614
18149
467
Printed Materials
1935-1936 Vegyes meghívó tétel, 4 db, egyik borítékkal, ugyanannak a személynek a részére, Kispestre, Corporatio Urbana Foed. EM. XIX. 1935, Medikus Bál 1938, Katolikus Társaság Bálja 1935, 1936.
3 000 HUF
3157607
18150
467
Printed Materials
1935-1936 Vegyes meghívó tétel, 4 db, mindegyik borítékkal, ugyan annak a személynek a részére, Kispestre, Arrabona Teák 1936, Sopiana Álarcos Vigasság 1935, Corporatio Urbana Foed. EM. XIX. 1935, Turul Szövetség Verbőczy Bajtársi Egyesületének Kispest-Pestszentlőrinci Törzse Jogász-bál 1935.
3 000 HUF
3099032
18151
467
Printed Materials
1936 Családi kör havi folyóirat 6 db száma, II. évf. 1.-7. sz. (január-július), szerk.: Pettkó-Szandtner Aladár. Kiadói papírkötésben, néhány szám foltos borítókkal, néhány borítón és lapon ceruzás jelölésekkel, néhány kevés lap szélén szakadással, 7. sz. borítóján címkén a folyóirat pecsétjével.
1 000 HUF
2915570
18152
467
Printed Materials
8 000 HUF
2915567
18153
467
Printed Materials
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house