Printed Materials

Number of items: 380

1834 Jelenkor 68. szám, Pest, 1834. augusztus 23., "Foglalat: Magyar- és Erdélyország (István ünnepe Budán; Marosszék adománya b. Wesselényi Miklósnak; Ó-Arad sz. kir. város; Szerém uj főisp. helytartója; [...]", szerk.: Helmeczy [Mihály], kiadja: Landerer, kissé viseltes állapotban, 8 p.
18142.

2 000 HUF

Vegyes utazási tájékoztatók, menetjegyek, össz. 8 db, közte Budapest-Bécs autóbuszjáratok menetrendje (1934), Air India Boeing 707 prospektus, stb.
18143.

1 800 HUF

1934 Royal Orfeum műsoros plakátja, Kosáry Emmy nevével, hajtott, szakadásokkal, 47,5×31,5 cm
18144.

4 000 HUF

1934 KAMC Középmagyarországi Automobil- és Motor Club meghívója országos csillagtúrára. valamint hozzá tartozó autójegy
18145.

6 000 HUF

1935 Zsótér Ákos gyűjteményes kiállítása, 1935. március 1-15., Gerő Ödön ajánlójával és a képek jegyzékével, Bp., Pesti Lloyd-ny., 2 sztl. lev.
18146.

1 600 HUF

1935- 1937 Az Arany napok Nagykőrös 3 db reklám nyomtatvány, programfüzet
18147.

3 000 HUF

1935-1936 Vegyes meghívó tétel, 4 db, kettő borítékkal, ugyanannak a személynek a részére, Kispestre, Emericana-báli meghívók, 1935, 1936, 1938, 1938. Közte foltos, az egyik boríték sérült.
18148.

3 000 HUF
13

1935-1936 Vegyes meghívó tétel, 4 db, egyik borítékkal, ugyanannak a személynek a részére, Kispestre, Corporatio Urbana Foed. EM. XIX. 1935, Medikus Bál 1938, Katolikus Társaság Bálja 1935, 1936.
18149.

3 000 HUF

1935-1936 Vegyes meghívó tétel, 4 db, mindegyik borítékkal, ugyan annak a személynek a részére, Kispestre, Arrabona Teák 1936, Sopiana Álarcos Vigasság 1935, Corporatio Urbana Foed. EM. XIX. 1935, Turul Szövetség Verbőczy Bajtársi Egyesületének Kispest-Pestszentlőrinci Törzse Jogász-bál 1935.
18150.

3 000 HUF

1936 Családi kör havi folyóirat 6 db száma, II. évf. 1.-7. sz. (január-július), szerk.: Pettkó-Szandtner Aladár. Kiadói papírkötésben, néhány szám foltos borítókkal, néhány borítón és lapon ceruzás jelölésekkel, néhány kevés lap szélén szakadással, 7. sz. borítóján címkén a folyóirat pecsétjével.
18151.

1 000 HUF

18152.

8 000 HUF

18153.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF