Flea Market
Number of items: 535
3154447
13345
467
3400
Flea Market
Angol antik ezüstözött kínáló, áttört mintával, kopott, 29x23 cm
3 400 HUF
3154453
13346
467
Flea Market
F.B. Rogers szecessziós kínáló, jelzett, kopott, d: 29,5 cm
4 000 HUF
3154459
13347
467
Flea Market
Poole masszív angol historizáló tálca, jelzett, kopott, NEM ezüst, 48x37 cm
4 000 HUF
3154463
13348
467
Flea Market
Szőlőmintás kínálótálca, masszív kopott, 44x33 cm
3 000 HUF
3154481
13349
467
Flea Market
Argentor szecessziós kínáló. Jelzett, kopott, kis élhajlással, d: 28 cm
4 000 HUF
3154509
13350
467
Flea Market
Indiai rézlemez kínáló, domborított mintával, d: 39 cm, m: 9 cm
4 000 HUF
3154512
13351
467
Flea Market
Szecessziós ezüstözött kínáló pár, kopással, patinával, d: 30 cm
5 000 HUF
3154526
13352
467
Flea Market
Indiai gyümölcsöstál. Jelzés nélkül, kopással, d: 49 cm
6 000 HUF
3154531
13353
467
Flea Market
Antik asztali tükör, m: 39,5 cm
4 000 HUF
3154536
13354
467
Flea Market
Boardman Colonial pewter 3 darabos teás szett, 2 kiöntő + cukortartó fedél nélkül, jelzéssel, kis horpadásokkal, m: 23 cm alatt
5 000 HUF
3154539
13355
467
Flea Market
Szőlőmintás díszdoboz, 15x12x8 cm
2 000 HUF
3154540
13356
467
Flea Market
Díszkönyv alakú intarziás ékszeres doboz, kis kopással, 23x17 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m