Antique Number of items: 218
3158015
12651
467
Antique
Miniatúra. csontra festett, jelzett (Cos..czy) Teknőcpáncél keretben. aranyozott fém rátéttel 8,5x7 cm
20 000 HUF
3107047
12652
467
Antique
Jó szerencsét! Borsodi szén. Bányász fokos réz fej, 15 cm
5 000 HUF
3098878
12653
467
Antique
5 000 HUF
3116071
12654
467
Antique
20 000 HUF
2761132
12655
467
Antique
4 000 HUF
3148638
12656
467
Antique
Rühzsírtartó. 1937, Hortobágy, kutyalakkal faragott fa, faragott és vésett szaru. Monogramos, datált, 8x6,5 cm
8 000 HUF
3148514
12657
467
Antique
1995 Orosz lakkfestett fa tojás, a Boldog Vazul-székesegyház ábrázolásával, jelzett, m: 9,5 cm
3 000 HUF
3158869
12658
467
Antique
Úti ikon - triptichon. cca 19. sz. közepe, orosz, ezüstözött bronz, középső táblán a Vlagyimiri Istenanya, szárnyakon szentek ábrázolásával, 7x9,5 cm
20 000 HUF
3158118
12659
467
Antique
Vadászmotívumos tiszti lánc zománcozott díszítéssel 13 cm
4 000 HUF
3155230
12660
467
Antique
Japán kétrészes netsuke, összeilleszthető erotikus figurapárral. Faragott és pácolt ekzóta fa, faanyagban természetes repedéssel, kopással, mindkét darab jelzett és felfűző lyukpárral kialakított, h: 5-6 cm
18 000 HUF
3148634
12661
467
Antique
Rühzsírtartó. 1886, Hortobágy, faragott fa, faragott és vésett szaru. Monogramos, datált, 8x6,5 cm
8 000 HUF
3138125
12663
467
Antique
cca 1945 Tábori Posta bélyegző, h: 13 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house