Jewellery and precious metal items

Number of items: 241

Antik ezüst (Ag) kiskanál. Kolozsvár, cca 1800-1850, 13 latos finomságjellel, nettó: 16,2 g
22101.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) Pandora karperec, jelzett, 6×5 cm, kis kopásnyomokkal, eredeti dobozában, nettó: 11,1 g
22102.

16 000 HUF
43,36
50,00

Emporia ezüst (Ag) fülbevaló brazil smaragddal jelzett, egyenként 0,07ct certifikáttal 2,61 g
22103.

16 000 HUF
43,36
50,00

14K arany (Au) fülbevaló gyönggyel 1 g
22104.

18 000 HUF
48,78
56,25

4 db ezüst (Ag) medál jelzett, br 11,2 g
22105.

6 000 HUF

3 darab ezüst (Ag) szalvétagyűrű, jelzett, nettó: 26g
22106.

5 000 HUF

4 db ezüst (Ag) gyűrű, jelzettek, klf kövekkel topáz, stb br:. 57,7 g m:52-57.
22107.

15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) szalvétagyűrű jelzett gravírozott 27,5 g
22108.

5 000 HUF
9

14k arany (Au) nyakkendőtű, jelzett, dobozában 2,94 g
22109.

44 000 HUF
119,24
137,50

Ezüst(Ag) tradicionális mongol dohányzókészlet (hiányos), 2 db + 3 db dísz láncon, nettó: 159,8 g
22110.

32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst (Ag) ékszer szett: karperec, nyaklánc, gyűrű, fülbevaló, szintetikus kövekkel. br 48,1 g
22111.

10 000 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc, görög mintával,. jelzett 925. 46,2 g 40 cm
22112.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF