Books: Other rarities Number of items: 613
3105581
21559
466
Omár Khájjám: Rubáiját. Ford.: Szabó Lőrinc. Bp., é.n. Táltos.112 p. Újrakötött félvászon-kötésben, néhány enyhén sérült lappal.
1 600 HUF
3106133
21560
466
900
3111621
21561
466
1 400 HUF
3111639
21562
466
Kertész Magda: A nő - három szereposztásban. A szerző, Kertész Magda által [Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére] DEDIKÁLT példány. Bp., 1972., Magvető. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3111629
21563
466
Bende Ibolya: Csalók és balekok. A szerző, Bende Ibolya által Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1988., Szerzői. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3111634
21564
466
1 600 HUF
3111644
21565
466
Székely Júlia: Valahol háború is van. Két regény. A szerző, Székely Júlia által Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1982., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
2742056
21566
466
1 000 HUF
2935112
21567
466
Scherz Ede: A rádió humora. Bp.,1931, Szerzői. Kiadói vászon kötésben ragasztott gerinccel
1 000 HUF
2854773
21568
466
Petőfi Sándor: A Tisza. Bp., 1970., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal. Számozott (561/980.) példány.
2 000 HUF
2034328
21569
466
1 000 HUF
2804251
21570
466
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house