Antique Number of items: 263
2824849
12744
466
Antique
Masszív keleti kávékiöntő, nikkelezett réz, m: 10 cm
1 600 HUF
2824853
12745
466
Antique
2 800 HUF
2824862
12746
466
Antique
Réz váza kőberakásokkal, 1db kő hiány, kopásokkal, m: 12 cm
1 800 HUF
2824858
12747
466
Antique
2 800 HUF
2824855
12748
466
500
Antique
2824852
12749
466
Antique
2 800 HUF
3040916
12750
466
4800
Antique
Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 15,5x10,5 cm
4 800 HUF
3102839
12751
466
30000
Antique
30 000 HUF
3103095
12752
466
3400
Antique
Tükör, olasz stílusú fa képkeretben, részben aranyozott, kis sérüléssel, összességében jó állapotban, 64x54 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3 400 HUF
2909682
12754
466
Antique
8 000 HUF
3115987
12755
466
13000
Antique
5 darab antik uradalmi házkulcs, h: 21 cm alatt
13 000 HUF
3115990
12756
466
13000
Antique
6 darab antik uradalmi házkulcs, h: 20 cm alatt
13 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house