https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 129

Auction is over! Item soon called at the auction hall
~1930. részben zománcozott síjelvény (57x16mm) T:XF,VF zománchiba
1
31745.

~1930. részben zománcozott síjelvény (57x16mm) T:XF,VF zománchiba

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
1
 
~1930-1931. 3db kétoldalas bronz sportlövészeti díjérem, egyik mellszalagon + 1980. "Jub. túra Szoba" kétoldalas bronz emlékérem füllel T:XF
1
31746.

~1930-1931. 3db kétoldalas bronz sportlövészeti díjérem, egyik mellszalagon + 1980. "Jub. túra Szoba" kétoldalas bronz emlékérem füllel T:XF

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
3
 
1932. "ÉLASZ bajnoka 1931/1932. - A X. bajnokság emlékére" kétoldalas, jelzett Ag labdarúgó díjérem "SGA" gyártói jelzéssel. A Diósgyőr (DVTK) történetének tizedik kerületi bajnoki címét szerezte meg 1932-ben, az Észak-magyarországi kerület, majd az Észak-magyarországi LASZ I. osztályában. Az országos amatőrbajnokság egyenes kieséses rendszerében, amelyet a kerületi bajnokok számára szerveztek, a Győri ETO ellen viszont 1-0-ra alulmaradtak a diósgyőriek. (22,28g/0.800/35x45mm) T:XF patina
1
31747.

1932. "ÉLASZ bajnoka 1931/1932. - A X. bajnokság emlékére" kétoldalas, jelzett Ag labdarúgó díjérem "SGA" gyártói jelzéssel. A Diósgyőr (DVTK) történetének tizedik kerületi bajnoki címét szerezte meg 1932-ben, az Észak-magyarországi kerület, majd az Észak-magyarországi LASZ I. osztályában. Az országos amatőrbajnokság egyenes kieséses rendszerében, amelyet a kerületi bajnokok számára szerveztek, a Győri ETO ellen viszont 1-0-ra alulmaradtak a diósgyőriek. (22,28g/0.800/35x45mm) T:XF patina

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
9
 
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina
1
31748.

1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
1934. "Szombathelyi Kerékpáros Egylet 40 éves jubileumi érme" bronz emlékérem "Hawel BP" gyártói jelzéssel (41mm) T:XF lakknyom
1
31749.

1934. "Szombathelyi Kerékpáros Egylet 40 éves jubileumi érme" bronz emlékérem "Hawel BP" gyártói jelzéssel (41mm) T:XF lakknyom

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1935. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély" bronz jelvény "Berán N. BPest Döbrentei u. 2" gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU
1
31750.

1935. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély" bronz jelvény "Berán N. BPest Döbrentei u. 2" gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1936. "Az 1935-36 bajnoki év emlékére az E.T.S.C." bronz díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:XF lakkozva
1
31751.

1936. "Az 1935-36 bajnoki év emlékére az E.T.S.C." bronz díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:XF lakkozva

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1938. "Magyar Bélyegkereskedők Egyesülete tiszteletdíja 1938" egyoldalas bronz emlékérem (50mm) T:XF hátlapon ragasztónyom
1
31752.

1938. "Magyar Bélyegkereskedők Egyesülete tiszteletdíja 1938" egyoldalas bronz emlékérem (50mm) T:XF hátlapon ragasztónyom

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
1940. "MOVE - Veszprémi Társadalmi és Sportegyesület 1920-1940" kétoldalas bronz sport emlékplakett (42x61mm) T:AU
1
31753.

1940. "MOVE - Veszprémi Társadalmi és Sportegyesület 1920-1940" kétoldalas bronz sport emlékplakett (42x61mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1946. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" ezüstözött fém díjérem, hátoldalán "A.T. (asztali tennisz) 1946. I." gravírozással (37mm) T.XF kopott ezüstözés, patina
1
31754.

1946. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" ezüstözött fém díjérem, hátoldalán "A.T. (asztali tennisz) 1946. I." gravírozással (37mm) T.XF kopott ezüstözés, patina

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1946-1947. "MÁVAG - Az Acélhang Vándordíj Küzdelmeiért" + "MÁVAG 1947" kétoldalas bronz kézilabda sport emlékérem (3xklf) (40mm) T:XF
1
31755.

1946-1947. "MÁVAG - Az Acélhang Vándordíj Küzdelmeiért" + "MÁVAG 1947" kétoldalas bronz kézilabda sport emlékérem (3xklf) (40mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
0
 
1947. "Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" Zn díjérem, hátoldalán "Asztali-tenisz 1947. I." gravírozással (37mm) T.XF,VF repedés
1
31756.

1947. "Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" Zn díjérem, hátoldalán "Asztali-tenisz 1947. I." gravírozással (37mm) T.XF,VF repedés

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment