Military

Number of items: 141

Belgium 1897. "Korona Rend Lovagkeresztje" jelzetlen zománcozott kitüntetés mellszalaggal, kardokkal T:XF  Belgium 1897. "Order of the Crown, Knight" enamelled decoration without hallmark, with ribbon and swords T:XF
33441.

12 000 HUF

33442.

20 000 HUF
54,20
62,50

Belgium 1914. "Belgium Harcosainak Nemzeti Szövetségének tiszti keresztje" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:XF zománchiba Belgium 1914. "Cross of the National Federation of Combatants of Belgium for Officiers" gilt, enamelled bronze decoration with ribbon C:XF enamel error
33443.

8 000 HUF

33444.

2 400 HUF

33445.

24 000 HUF
65,04
75,00

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:AU ph. Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration with ribbon C:AU edge error
33446.

5 000 HUF

33447.

5 000 HUF

33448.

110 000 HUF
298,10
343,75

Franciaország DN "Confédération Européenne des Anciens Combattants (Veteránok Európai Konföderációja)" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés mellszalagon T:XF részben hiányos műgyanta France ND "Confédération Européenne des Anciens Combattants (European Confederation of Veterans)" gilt medallion on ribbon, with synthetic resin C:XF some missing synthetic resin
33449.

4 000 HUF

Franciaország DN "Felsőfokú katonai tanulmányok központja" ezüstpatinázott, peremén jelzett bronz emlékérem. Szign.: Pichard Balme (75x60mm) T:AU,XF France DN "Center for Advanced Armament Studies" silver patinated bronze medallion, marked on the edge. Sign.: Pichard Balme (75x60mm) C:AU,XF
33450.

1 000 HUF

Jugoszlávia 1951. "Katonai Érdemrend 3. Osztálya ezüst kardokkal" részben zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, kopott adományozói dísztokban T:AU,XF zománchiba  Yugoslavia 1951. "Order of Military Merit 3rd Class with Silver Swords" partially enamelled, Ag decoration with hallmark, in worn original case C:AU,XF enamel error
33451.

38 000 HUF
102,98
118,75

Lengyelország ~1950-1960. "Karol Swierczewski 1897-1947" bronz emlékérem. Szign.: M (69mm) T:XF Poland ~1950-1960. "Karol Swierczewski 1897-1947" bronze commemorative medallion. Sign.: M (69mm) C:XF
33452.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF