20150.
Closed 465. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Korányi Sándor: Belorvostani előadások. I-IV. sor. Bp., 1910 - 1912., Singer és Wolfner, 192 p.; 254 p.; 222 p.; 226 p. Átkötött egészvászon-kötések, kissé kopott borítókkal, a II. kötet kopott borítóval, az I. kötet hátsó tábláján a papírborítás sérült. Heckenast Gusztáv orvos (nem a történész) névbélyegzésével.