Books: Law

Number of items: 44

Fehérváry Jenő: Magyar magánjog kistükre. Bp., 1941, Budai-Nyomda, IX+1+608+1 p. Hetedik, javított és bővített, részben átdolgozott kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, aláhúzásokkal és bejelölésekkel, a kötések mentén a lapokon javításokkal, a címlapon névbejegyzéssel.
19309.

3 000 HUF

Angyal Pál: A magyar büntetőjog tankönyve. I. füzet. Bp., 1920, Athenaeum, IV+2+15-580 p. Teljesen átdolgozott 3. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon névbejegyzéssel és bélyegzésekkel, hiánnyal (3-14).
19310.

1 800 HUF
20

19311.

3 600 HUF
9,76
11,25

Boda Gyula - Vincenti Gusztáv: A Jogi Hírlap döntvénytára, egyben a Jogi Hírlap mutatója. 1939.IX.1.-1942.IX.1. Magánjog V. Ismertetik: - - . Bp., 1942, Jogi Hírlap (M.T.I.-ny.), 1010 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval és gerinccel, tulajdonosi bélyegzővel, enyhén dohos.
19312.

2 800 HUF

Dr. Berecz Sándor: Az új választójogi törvény (az 1938. évi XIX. törvénycikk az országgyűlési képviselők választásáról) és végrehajtási rendeletei. Dr. Borsos Endre előszavával. Kiadta és magyarázó jegyzetekkel ellátta: - - . Bp., 1938, Magyar Tudósító (Bethlen-ny.), 139+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, néhány lap sarkán kis sérüléssel.
19313.

2 000 HUF

1920. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátta: Dr. Térfy Gyula. Magyar Törvénytár. Bp., 1921, Franklin-Társulat, VI+(2)+314+(2) p. + Pótlások az 1635-1920. évi törvényekhez, (2)+28 p. Kiadói papírkötés, sérült, szétesett állapotban.
19314.

1 400 HUF

19315.

1 400 HUF

1920. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátta: Dr. Térfy Gyula. Magyar Törvénytár. Bp., 1921, Franklin. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
19316.

1 600 HUF

Ein Wort zur Zeit von einem ungarischen Rechtsfreund. Pressburg, 1864, Alois Schreiber, 20 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel. Benne "Dr. Ballagi Aladár" névbélyegzésével.
19317.

3 000 HUF

19318.

1 000 HUF

19319.

2 400 HUF

Perenkívüli igazságügyi iratmintatár I.. Szerk. Bedő Mór. Hiselitz Gyula, Lányi Márton, Polakovics Ödön. Bp. 1911. Grill. 418 p. Kiadói egészvászon kötésben
19320.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF