Ships Balaton Number of items: 31
3139349
17332
465
Ships Balaton
Dr. Béll Béla és Dr. Takács Lajos (szerk.): A Balaton éghajlata. A Balaton térségének éghajlati jellegzetességei, hő- és vízháztartása, bioklímája. Bp., 1974. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
10 000 HUF
3139130
17333
465
Ships Balaton
Becske Ödön: Kishajók szerkesztése és építése. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
2 800 HUF
3139136
17334
465
Ships Balaton
Széphegyi Istvánné (szerk.): Gönyűi hajóskrónika. Gönyű, 2010, Competitor-21 Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
5 000 HUF
3139145
17335
465
Ships Balaton
1947 Bp., Magyar Hajózás I. évfolyam 4. szám, hajózási és kikötői folyóirat, 14p
2 800 HUF
3135176
17336
465
Ships Balaton
Bertha Bulcsu: Balatoni évtizedek. Balla Demeter fotóival. Magyarország felfedezése. Bp., 1973, Szépirodalmi. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
3136239
17337
465
Ships Balaton
Hankó Béla: Balatoni kirándulás. 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, ajándékozási bejegyzéssel, megviselt állapotban.
1 600 HUF
3136284
17338
465
Ships Balaton
1941 Balatoni nyár, balatoni nyaralás emlékalbum. 1986. augusztus. Ötletes, igényes beragasztott illusztrációkkal, kivitelezéssel. 26 fotóval és 2 fotókollázzsal 30 táblán. Közte művészi kivitelezésű fotókkal is. Korabeli félvászon-kötésben, 11,5x8,5 cm és 5,5x4,5 cm közötti méretben, 17x14 cm
6 000 HUF
3095025
17339
465
Ships Balaton
Balaton, 10 db művészi fekete-fehér fotó, 17,5x12,5 cm méretben. Kiadói papírborítóban, hátoldalán "Hrenkó Pál könyvtára" bélyegzővel.
1 400 HUF
2733625
17340
465
15000
Ships Balaton
15 000 HUF
3097051
17341
465
Ships Balaton
Frank Grube: Das grosse Buch der Gorch Fock Edition Maritim, 1979. Kiadói kartonált papírkötésben
2 400 HUF
2812475
17342
465
Ships Balaton
cca 1850 Budai és pesti gőzhajó menetrendek, kivágások kartonra ragasztva
4 000 HUF
2755462
17343
465
Ships Balaton
1928 Bp., "Badacsony" hajó legénysége a hajó fedélzetén, a hátoldalon feliratozott fotólap, 14x9 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house