Ships Balaton

Number of items: 31

Dr. Béll Béla és Dr. Takács Lajos (szerk.): A Balaton éghajlata. A Balaton térségének éghajlati jellegzetességei, hő- és vízháztartása, bioklímája. Bp., 1974. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17332.

10 000 HUF

Becske Ödön: Kishajók szerkesztése és építése. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17333.

2 800 HUF

Széphegyi Istvánné (szerk.): Gönyűi hajóskrónika. Gönyű, 2010, Competitor-21 Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17334.

5 000 HUF

1947 Bp., Magyar Hajózás I. évfolyam 4. szám, hajózási és kikötői folyóirat, 14p
17335.

2 800 HUF

Bertha Bulcsu: Balatoni évtizedek. Balla Demeter fotóival. Magyarország felfedezése. Bp., 1973, Szépirodalmi. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17336.

1 600 HUF

Hankó Béla: Balatoni kirándulás. 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, ajándékozási bejegyzéssel, megviselt állapotban.
17337.

1 600 HUF

1941 Balatoni nyár, balatoni nyaralás emlékalbum. 1986. augusztus. Ötletes, igényes beragasztott illusztrációkkal, kivitelezéssel. 26 fotóval és 2 fotókollázzsal 30 táblán. Közte művészi kivitelezésű fotókkal is. Korabeli félvászon-kötésben, 11,5x8,5 cm és 5,5x4,5 cm közötti méretben, 17x14 cm
17338.

6 000 HUF

Balaton, 10 db művészi fekete-fehér fotó, 17,5x12,5 cm méretben. Kiadói papírborítóban, hátoldalán "Hrenkó Pál könyvtára" bélyegzővel.
17339.

1 400 HUF

17340.

15 000 HUF
40,65
46,88

Frank Grube: Das grosse Buch der Gorch Fock Edition Maritim, 1979. Kiadói kartonált papírkötésben
17341.

2 400 HUF

cca 1850 Budai és pesti gőzhajó menetrendek, kivágások kartonra ragasztva
17342.

4 000 HUF

1928 Bp., "Badacsony" hajó legénysége a hajó fedélzetén, a hátoldalon feliratozott fotólap, 14x9 cm
17343.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF