Military

Number of items: 159

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, 74. gyalogos egység, Isotoyo tulajdonosi megjelöléssel. Kis kopottsággal, d: 7 cm, m: 3,5 cm
17462.

4 000 HUF

Japán porcelán katonai szakés csésze. Leszerelési csésze, cca 1940-1944, 71. gyalogos egység, kis kopással, d: 6 cm
17463.

3 000 HUF

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, Tengerészet, páros zászló és vasmacska díszítéssel, hátoldalán dombornyomott kékes színezéssel, aranyozásán kopottsággal, d: 5 cm
17464.

4 000 HUF

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, 41. Gyalogos egység, Yamamoto tulajdonosi megjelöléssel. Domború csillaggal, zászlóval és paulownia levéllel díszített, hibátlan, d: 5,5 cm, m: 3 cm
17465.

5 000 HUF

Riadó! légoltalmi folyóirat reklám melléklete, kiemelve, hogy a következő számok a sorolt vagyontárgyak készültségi és riadótervének elkészítéséhez szükséges részletes útmutatását tartalmazzák. Sérült, szakadt, hátoldalon kézírással.
17466.

3 000 HUF

cca 1970 Szigorúan Titkos Harckészültségi Tervkivonat műbőr mappa, 24x31 cm
17467.

3 000 HUF

1909 Bp., végelbocsátó levél (obsit), M. kir. budapesti 2-ik népfölkelő járásparancsnokság, kismagyari Magyary Lajos őrnagy aláírásával, dekoratív grafikával. Szakadásokkal, foltokkal, 60x50 cm
17468.

3 600 HUF
9,76
11,25

Vegyes katonai és rendőr témájú fotók (közte I. világháború, Magyar Néphadsereg, határőrök, sport, stb.), össz. 22 db, 8x5 cm és 18x15 cm között
17469.

2 000 HUF

cca 1951-1956 A Magyar Néphadsereg katonáit ábrázoló 20 db fotó, vegyes méretben és állapotban
17470.

2 400 HUF

A Magyar Néphadsereg katonáit ábrázoló felvételek (közte gazdásztisztek, rendezvények, csoportképek), össz. 25 db fotó, változó méretben és állapotban
17471.

2 000 HUF

M. Kir. Honvéd Légierő, repülős egyenruha gombok, 7 db + 2 db Szent Koronás gomb
17472.

3 000 HUF

Horthy repülős tiszti tőr hüvelye, bronz, jelzés nélkül, korának megfelelő, jó állapotban, h: 24 cm
17473.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF