Military Number of items: 159
3139192
17462
465
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, 74. gyalogos egység, Isotoyo tulajdonosi megjelöléssel. Kis kopottsággal, d: 7 cm, m: 3,5 cm
4 000 HUF
3139199
17463
465
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. Leszerelési csésze, cca 1940-1944, 71. gyalogos egység, kis kopással, d: 6 cm
3 000 HUF
3139209
17464
465
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, Tengerészet, páros zászló és vasmacska díszítéssel, hátoldalán dombornyomott kékes színezéssel, aranyozásán kopottsággal, d: 5 cm
4 000 HUF
3139227
17465
465
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, 41. Gyalogos egység, Yamamoto tulajdonosi megjelöléssel. Domború csillaggal, zászlóval és paulownia levéllel díszített, hibátlan, d: 5,5 cm, m: 3 cm
5 000 HUF
3139289
17466
465
Military
Riadó! légoltalmi folyóirat reklám melléklete, kiemelve, hogy a következő számok a sorolt vagyontárgyak készültségi és riadótervének elkészítéséhez szükséges részletes útmutatását tartalmazzák. Sérült, szakadt, hátoldalon kézírással.
3 000 HUF
3139294
17467
465
Military
cca 1970 Szigorúan Titkos Harckészültségi Tervkivonat műbőr mappa, 24x31 cm
3 000 HUF
3133560
17468
465
Military
1909 Bp., végelbocsátó levél (obsit), M. kir. budapesti 2-ik népfölkelő járásparancsnokság, kismagyari Magyary Lajos őrnagy aláírásával, dekoratív grafikával. Szakadásokkal, foltokkal, 60x50 cm
3 600 HUF
3135190
17469
465
Military
Vegyes katonai és rendőr témájú fotók (közte I. világháború, Magyar Néphadsereg, határőrök, sport, stb.), össz. 22 db, 8x5 cm és 18x15 cm között
2 000 HUF
2960564
17470
465
Military
cca 1951-1956 A Magyar Néphadsereg katonáit ábrázoló 20 db fotó, vegyes méretben és állapotban
2 400 HUF
3138053
17471
465
Military
A Magyar Néphadsereg katonáit ábrázoló felvételek (közte gazdásztisztek, rendezvények, csoportképek), össz. 25 db fotó, változó méretben és állapotban
2 000 HUF
3137950
17472
465
Military
M. Kir. Honvéd Légierő, repülős egyenruha gombok, 7 db + 2 db Szent Koronás gomb
3 000 HUF
3134661
17473
465
Military
Horthy repülős tiszti tőr hüvelye, bronz, jelzés nélkül, korának megfelelő, jó állapotban, h: 24 cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house