Antique Number of items: 219
3133028
12285
465
Antique
Olvasztótégely. Bronz, cca 18-19.sz, m: 15,5 cm
4 000 HUF
3134762
12286
465
Antique
1938, Palekh fa fedeles kehely. Jelzett, kopott, m: 30,5 cm
5 000 HUF
3134677
12287
465
15000
Antique
Ikon - Kazanyi Miasszonyunk. 1908 körül, nyomat, festett fém oklád, üvegezett keretben, kopással, 31x26 cm
15 000 HUF
3134416
12288
465
Antique
Szecessziós alpakka ékszeres ládika, kulcs nélkül, 13x11 cm
5 000 HUF
3134962
12289
465
Antique
cca 1940 Antik bőr utazóbőrönd és piperebőrönd, pipereeszközökkel, kis sérülésekkel, 59x37 cm alatt
8 000 HUF
3135142
12290
465
Antique
Antik alpakka orientális tálca. Kis sérüléssel, 55x29 cm
8 000 HUF
3135160
12291
465
Antique
Antik asztali lámpa. Fodros tejüveg búrával, m: 50 cm
8 000 HUF
3135427
12292
465
Antique
6 000 HUF
3132275
12293
465
Antique
Francia buldog sószóró. cca 1900, francia, üveg, réz. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 14 cm
10 000 HUF
3132444
12294
465
Antique
Szecessziós pralinékínáló, csiszolt üvegbetéttel, kopással, 19x10x7 cm
4 000 HUF
3132463
12295
465
Antique
Szecessziós fedeles kínáló, alpakka, d: 17 cm
4 000 HUF
3132485
12296
465
Antique
Antik vas kalamáris. Angyalfigura díszítéssel, kissé pattogzott üveg tégelyekkel, tollal, jó állapotban, 24x17 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house