Number of items: 418
3095763
11452
463
3800
Herendi domború levél díszítménnyel váza. 2. oszt. jelzéssel, hibátlan, m: 11 cm
3 800 HUF
3113203
11453
463
2 db Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 10-11 cm
4 000 HUF
3115838
11454
463
Herendi rust szőlőmintás csésze alátéttel. Jelzett, minimális kopással, d: 13,5 cm
4 000 HUF
3115839
11455
463
Herendi rust szőlőmintás csésze alátéttel. Jelzett, kis kopással, d: 13,5 cm
4 000 HUF
3115836
11456
463
Herendi rust szőlőmintás tejkiöntő. Jelzett, minimális kopással, m: 9,5 cm
4 000 HUF
3115837
11457
463
4 000 HUF
3117112
11458
463
Herendi madárka. Jelzett kézzel festett, hibátlan, m: 7,5 cm
4 000 HUF
3117886
11459
463
Herendi váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14 cm
6 000 HUF
3074699
11460
463
Herendi kisváza. Jelzett, kézzel festett, minimális kopással, m: 9,5 cm
2 400 HUF
3096491
11461
463
Herend eton mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
2 600 HUF
3069761
11462
463
Herendi virágmintás váza, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, m: 11 cm
3 000 HUF
3069763
11463
463
Herendi csengő és hamuzó, 2. oszt. jelzéssel, csengőn pattanással, klf mintával
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m