Chinaware / Porcelain Number of items: 418
3118145
11404
463
Hummel Goebel csibéket etető lány. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm
6 000 HUF
3118140
11405
463
Hummel Goebel lány csibékkel. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm
6 000 HUF
3115389
11406
463
Hummel Goebel piros nyúl. Jelzett, minimális kopással, m: 6 cm
3 000 HUF
3117203
11407
463
Hollóházi art deco kutya. Terv.: Őry Ferenc. Jelzett, hibátlan, h: 10,5 cm
6 000 HUF
3117205
11408
463
Aquincum víziló. Jelzett, hibátlan, h: 7 cm
12 000 HUF
3117172
11409
463
Aquincum aquazur angyalka gyertyatartóval. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
8 000 HUF
3117175
11410
463
Aquincum aquazur krokodil. Jelzés nélkül, hibátlan, h: 11,5 cm
9 000 HUF
3117181
11411
463
Aquincum aquazur teknős. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, h: 6,5 cm
5 000 HUF
3117186
11412
463
Aquincum aquazur sün. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, h: 6 cm
4 000 HUF
3117167
11413
463
15000
Drasche csíkos ruhás nő madárral. Jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
15 000 HUF
3117020
11414
463
Royal Dux Manufaktúra, Elly Strobach-Königova iparművész (1908-2002): Női akt. Formába öntött finomfajansz. Formaszámmal jelzett, cca 1930, aljánál pattogzással, m: 20,5 cm
8 000 HUF
3121495
11415
463
Aquincum gém. Jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house