Art-ceramics
Number of items: 224
3119431
11250
463
Art-ceramics
Iparművész dísztál. Jelzett, zsűriszámmal, hibátlan, d: 20,5 cm
4 000 HUF
3119439
11251
463
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943-): Váza. Jelzett, kis kopással, m: 21,5 cm
3 600 HUF
3119449
11252
463
4200
Art-ceramics
Scheurich modern design váza, jelzett, hibátlan, m:18 cm
4 200 HUF
3119648
11253
463
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi ikebana váza. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 18,5 cm, m: 8 cm
3 600 HUF
3119409
11254
463
5500
Art-ceramics
Várdeák Ildikó: Retró kerámia tál, jelzetlen, hibátlan, d: 24 cm
5 500 HUF
3119384
11255
463
4200
Art-ceramics
Mediterrán virágmintás gömbváza. Jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
4 200 HUF
3119374
11256
463
4800
Art-ceramics
Iparművész Kerámia vörösmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 31,5 cm
4 800 HUF
3119360
11257
463
4800
Art-ceramics
Fekete-fehér mázas kerámia design váza. Hibátlan, m: 29,5 cm
4 800 HUF
3119368
11258
463
Art-ceramics
Iparművész kerámia vörösmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 22 cm
3 600 HUF
3118048
11259
463
Art-ceramics
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cipészfiú, festett mázas kerámia, jelzett, kis kopással, m: 24 cm
6 000 HUF
3117469
11260
463
Art-ceramics
Pesthidegkúti vulkánmázas váza, belül narancs mázzal, hibátlan, m: 30 cm
5 000 HUF
3117030
11261
463
Art-ceramics
Morvay Zsuzsa (1946-): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m