Art-ceramics
Number of items: 224
3094161
11347
463
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Szentendre. Mázas kerámia fali dísz, sarkán kis kopással 18x28 cm
3 000 HUF
3096163
11348
463
Art-ceramics
cca 1900, Nagyméretű német kőcserép kancsó. Sérüléssel, m: 30,5 cm
3 000 HUF
3093960
11349
463
Art-ceramics
Karda Imre (1919-1998): Váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 29 cm
2 600 HUF
3096829
11350
463
2200
Art-ceramics
Hamburg gyümölcskínáló tál. Mázas fajansz, jelzett, kopással, d: 31 cm
2 200 HUF
3095536
11351
463
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Fehér ruhás éneklő lány. Jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
3 000 HUF
3069980
11352
463
Art-ceramics
Iparművész fedeles váza. Képcsarnokos címkével, jelzetlen, kis kopással, m: 19 cm
2 600 HUF
3069978
11353
463
Art-ceramics
Iparművész kristálymázas váza. Jelzett (OKTE), kopással, m: 18 cm
3 000 HUF
2753579
11354
463
Art-ceramics
1 600 HUF
3018262
11355
463
Art-ceramics
Népies mázas kerámia tányér, jelzés nélkül, apró lepattanásokkal, d: 21,5 cm
1 400 HUF
3015162
11356
463
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza / kaspó hibátlan d: 14, m: 12 cm
3 600 HUF
3099407
11357
463
Art-ceramics
Madaras jelzéssel: Népi mintás (férfi és nő) kerámia fali dísztálak, 2 db. Kézzel festett, jelzett, kis kopottsággal, d: 25 cm
3 000 HUF
3089100
11358
463
Art-ceramics
Meissen 4 darab kerámia plakett, jelzett, hibátlan, d: 4-8 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m