Art-ceramics Number of items: 224
3020267
11299
463
Art-ceramics
6 000 HUF
3021257
11300
463
Art-ceramics
Kínai fo kutya mázas kerámia szobor, Jelzés nélkül ,kis lepattanásokkal / Chinese Pho dog with some minor damages m: 32 cm
5 000 HUF
2804663
11301
463
Art-ceramics
Steinzeug kuglóf forma, kopott, d: 26,5 cm
2 400 HUF
3052874
11302
463
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943- ): Ovális kínálótál. Jelzett, kis kopással, mázjavításokkal, 35,5x26,5 cm
3 000 HUF
3014788
11303
463
Art-ceramics
Majoros János: Retro váza. Kopással, jelzéssel, m: 23 cm
4 000 HUF
2823395
11304
463
Art-ceramics
3 600 HUF
3061959
11305
463
4400
Art-ceramics
4 400 HUF
3093163
11306
463
Art-ceramics
Erdélyi fali kerámia, jelzett, lepattanással, 21x19 cm
2 400 HUF
2790422
11307
463
Art-ceramics
1 600 HUF
3045424
11308
463
Art-ceramics
Tófej kerámia díszváza / flaska 4 pohárral. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
2 400 HUF
3118286
11309
463
Art-ceramics
Lázi János (1912-1980): Hódmezővásárhelyi váza. Színes mázakkal festett kerámia, alján jelzett (Lázi J. HMV), kis lepattanásokkal, mázrepedésekkel, m: 14 cm
1 400 HUF
3089897
11310
463
3400
Art-ceramics
Szabó Kata mázas kerámia ibolyaváza. Jelzés nélkül, kopással, 18x9x9 cm
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house