Art-ceramics

Number of items: 224

11299.

6 000 HUF

Kínai fo kutya mázas kerámia szobor, Jelzés nélkül ,kis lepattanásokkal / Chinese Pho dog with some minor damages m: 32 cm
11300.

5 000 HUF

Steinzeug kuglóf forma, kopott, d: 26,5 cm
11301.

2 400 HUF

Kerezsi Gyöngyi (1943- ): Ovális kínálótál. Jelzett, kis kopással, mázjavításokkal, 35,5x26,5 cm
11302.

3 000 HUF

Majoros János: Retro váza. Kopással, jelzéssel, m: 23 cm
11303.

4 000 HUF

11304.

3 600 HUF
9,76
11,25

11305.

4 400 HUF
11,92
13,75

Erdélyi fali kerámia, jelzett, lepattanással, 21x19 cm
11306.

2 400 HUF

11307.

1 600 HUF

Tófej kerámia díszváza / flaska 4 pohárral. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
11308.

2 400 HUF

Lázi János (1912-1980): Hódmezővásárhelyi váza. Színes mázakkal festett kerámia, alján jelzett (Lázi J. HMV), kis lepattanásokkal, mázrepedésekkel, m: 14 cm
11309.

1 400 HUF

Szabó Kata mázas kerámia ibolyaváza. Jelzés nélkül, kopással, 18x9x9 cm
11310.

3 400 HUF
9,21
10,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF