Military Number of items: 100
3110004
32939
462
2200
Military
Numismatics
1970. "25. Díszszemle - 1945-1970" a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye (36x32mm) + 1980. "35. Díszszemle - 1945-1980" a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye (36x32mm) T:XF
2 200 HUF
2910852
32940
462
Military
Numismatics
~1970. "Munkásőr" zománcozott bronz állományjelvény, csavaros rögzítővel T:AU
2 000 HUF
2858685
32941
462
Military
Numismatics
2886900
32942
462
Military
Numismatics
5 000 HUF
3080644
32943
462
Military
Numismatics
~1970-1980. "Élenjáró katona" műgyantás bronz jelvény (8x) T:XF
1 800 HUF
3108514
32944
462
Military
Numismatics
1980. "Interkozmosz" 7xklf műgyantás jelvény és 1db műgyantás bronz emlékérem (80mm) az 1980-as szovjet-magyar közös űrrepülés emlékére eredeti dísztokban T:UNC-XF
8 000 HUF
2817256
32945
462
Military
Numismatics
~1980. "MHSZ Honvédelemért" tombak jelvény munkadarabja T:1 patina
2 000 HUF
2886952
32946
462
Military
Numismatics
1987. "40 éves a Haditechnikai Intézet" kétoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:AU,XF
2 000 HUF
2987372
32947
462
Military
Numismatics
1992. "Szolgálati Jel 20 év után" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül T:AU NMK.: 760
8 000 HUF
2975887
32948
462
Military
Numismatics
2 000 HUF
2928576
32949
462
Military
Numismatics
4 000 HUF
2888745
32950
462
Military
Numismatics
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house