https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Military

Number of items: 100

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1970. "25. Díszszemle - 1945-1970" a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye (36x32mm) + 1980. "35. Díszszemle - 1945-1980" a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye (36x32mm) T:XF
1
32939.

1970. "25. Díszszemle - 1945-1970" a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye (36x32mm) + 1980. "35. Díszszemle - 1945-1980" a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye (36x32mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
 
~1970. "Munkásőr" zománcozott bronz állományjelvény, csavaros rögzítővel T:AU
1
32940.

~1970. "Munkásőr" zománcozott bronz állományjelvény, csavaros rögzítővel T:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
~1970. "Magyar Néphadsereg" fegyvernemeket ábrázoló bronz emlékplakett eredeti, sérült tokban (38x37mm) T:UNC
1
32941.

~1970. "Magyar Néphadsereg" fegyvernemeket ábrázoló bronz emlékplakett eredeti, sérült tokban (38x37mm) T:UNC

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Rózsa Péter (1936-2015) ~1970-1980. "MN (Magyar Néphadsereg) Hiradóverseny" kétoldalas, öntött bronz plakett (117x131mm) T:AU
1
32942.

Rózsa Péter (1936-2015) ~1970-1980. "MN (Magyar Néphadsereg) Hiradóverseny" kétoldalas, öntött bronz plakett (117x131mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
~1970-1980. "Élenjáró katona" műgyantás bronz jelvény (8x) T:XF
1
32943.

~1970-1980. "Élenjáró katona" műgyantás bronz jelvény (8x) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
1980. "Interkozmosz" 7xklf műgyantás jelvény és 1db műgyantás bronz emlékérem (80mm) az 1980-as szovjet-magyar közös űrrepülés emlékére eredeti dísztokban T:UNC-XF
1
32944.

1980. "Interkozmosz" 7xklf műgyantás jelvény és 1db műgyantás bronz emlékérem (80mm) az 1980-as szovjet-magyar közös űrrepülés emlékére eredeti dísztokban T:UNC-XF

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
1
 
~1980. "MHSZ Honvédelemért" tombak jelvény munkadarabja T:1 patina
1
32945.

~1980. "MHSZ Honvédelemért" tombak jelvény munkadarabja T:1 patina

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1987. "40 éves a Haditechnikai Intézet" kétoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:AU,XF
1
32946.

1987. "40 éves a Haditechnikai Intézet" kétoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1992. "Szolgálati Jel 20 év után" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül T:AU NMK.: 760
1
32947.

1992. "Szolgálati Jel 20 év után" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül T:AU NMK.: 760

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
1995. "(NATO) Partnership for Peace - Cooperative Light (Partnerség a békéért - közös fény) Újdörögd" egyoldalas fém emlékérem tokban (42,5mm) T:UNC
1
32948.

1995. "(NATO) Partnership for Peace - Cooperative Light (Partnerség a békéért - közös fény) Újdörögd" egyoldalas fém emlékérem tokban (42,5mm) T:UNC

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1997. "Újszentiván" Al plakett, füllel, hátoldalán "Az újszentiváni rádiótechnikai század megalakulásának 45. évfordulója alkalmából" matricával a hátlapon (122mm) T:AU
1
32949.

1997. "Újszentiván" Al plakett, füllel, hátoldalán "Az újszentiváni rádiótechnikai század megalakulásának 45. évfordulója alkalmából" matricával a hátlapon (122mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
2010. "60 éves a Magyar Honvédség Vegyvédelmi Szolgálata" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
1
32950.

2010. "60 éves a Magyar Honvédség Vegyvédelmi Szolgálata" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment