Jewellery and precious metal items

Number of items: 291

Ezüst (Ag) kínáló. Jelzett, kopással, 16x16 cm, nettó: 245g
22267.

48 000 HUF
130,08
150,00

Hat darabos sterling ezüst (Ag) teáscsésze készlet, Lenox porcelán betéttel. Aranyozott széllel, jelzett, hibátlan. Nettó 300 g
22268.

44 000 HUF
119,24
137,50

Ezüst (Ag) merőkanál, 13 latos, jelzett, nettó: 170g
22269.

34 000 HUF
92,14
106,25

Ezüst (Ag) szószos kanál, jelzett, nettó: 170g
22270.

34 000 HUF
92,14
106,25

1897 Ezüst (Ag) fedeles kekszes üveg. Csiszolt kristály üveg B betűvel. Jelzett ezüst fedéllel, évszámos gravírozással, dianás jelzéssel. Nettő 136 g Hibátlan d: 14 cm, m: 17 cm
22271.

34 000 HUF
92,14
106,25

Ezüst (Ag) kínáló kosár üvegbetét nélkül. Jelzett, díszített XX. sz. eleje. 153 g 13x12 cm
22273.

30 000 HUF
81,30
93,75

Pipere készlet, Négy darabos, tükör, ruha kefék. Ezüst (Ag) Anglia, XX: sz. eleje. Jelzett.
22274.

30 000 HUF
81,30
93,75

22275.

28 000 HUF
75,88
87,50

Süteményes készlet hat személyes, 12 darabos. Jelzett bécsi ezüst (Ag) Adolf Kallai ékszerész díszdobozával
22276.

24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) gyümölcskínáló rózsás d: 15 cm, 123 g Jelzett
22277.

22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst (Ag) talpú pohár szett, köszörült üveg pohártesttel. Jelzett, m: 10 cm, bruttó: 230g
22278.

20 000 HUF
54,20
62,50

2 db ezüst (Ag) fűszertartó, hozzá való kanállal, belül aranyozott, Dianás jelzéssel. össz 60 g, 5 cm
22279.

14 000 HUF
37,94
43,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF