Jewellery and precious metal items Number of items: 291
3111581
22267
462
48000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) kínáló. Jelzett, kopással, 16x16 cm, nettó: 245g
48 000 HUF
3101027
22268
462
44000
Hat darabos sterling ezüst (Ag) teáscsésze készlet, Lenox porcelán betéttel. Aranyozott széllel, jelzett, hibátlan. Nettó 300 g
44 000 HUF
3111850
22269
462
34000
Ezüst (Ag) merőkanál, 13 latos, jelzett, nettó: 170g
34 000 HUF
3111853
22270
462
34000
Ezüst (Ag) szószos kanál, jelzett, nettó: 170g
34 000 HUF
3110574
22271
462
34000
1897 Ezüst (Ag) fedeles kekszes üveg. Csiszolt kristály üveg B betűvel. Jelzett ezüst fedéllel, évszámos gravírozással, dianás jelzéssel. Nettő 136 g Hibátlan d: 14 cm, m: 17 cm
34 000 HUF
3106416
22273
462
30000
Ezüst (Ag) kínáló kosár üvegbetét nélkül. Jelzett, díszített XX. sz. eleje. 153 g 13x12 cm
30 000 HUF
3109987
22274
462
30000
Pipere készlet, Négy darabos, tükör, ruha kefék. Ezüst (Ag) Anglia, XX: sz. eleje. Jelzett.
30 000 HUF
3107031
22275
462
28000
28 000 HUF
3106603
22276
462
24000
Süteményes készlet hat személyes, 12 darabos. Jelzett bécsi ezüst (Ag) Adolf Kallai ékszerész díszdobozával
24 000 HUF
2995801
22277
462
22000
Ezüst (Ag) gyümölcskínáló rózsás d: 15 cm, 123 g Jelzett
22 000 HUF
3111587
22278
462
Ezüst (Ag) talpú pohár szett, köszörült üveg pohártesttel. Jelzett, m: 10 cm, bruttó: 230g
20 000 HUF
3041928
22279
462
14000
2 db ezüst (Ag) fűszertartó, hozzá való kanállal, belül aranyozott, Dianás jelzéssel. össz 60 g, 5 cm
14 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house