20404.
Closed 462. Online auction
Books: Railways, locomotives
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Vasúthistória évkönyv 1994. Szerk.: Mezei István. Bp., 1995, Közdok. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.