Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 66
3086474
20201
462
Books: Natural sciences, Medicine
2 800 HUF
3082056
20202
462
Orvosi tanácsadó egészséges és beteg emberek számára. Szerk: Madzsar József egyetemi tanár. Bp., Enciklopédia R.T. 464p. Kiadói félbőr kötésben, gerince sérült. Egy mechanikus bonctani ábrával és gazdag illusztrációval.
2 400 HUF
3083586
20203
462
2 600 HUF
3079889
20204
462
2 000 HUF
2899948
20205
462
Böő István: Gazdasági állataink betegségmegelőzése. Bp., 2001, Mezőgazdasági Szaktudás Kiadó. Kiadói papírkötés.
2 600 HUF
3085340
20206
462
1 800 HUF
3084924
20207
462
Schaffer Károly: A lángész. Bp. 1938, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. 58 l., 1 lev. Számos szövegközti képpel, ábrával illusztrálva. /A természettudományok elemei 7./ Kiadói sérült papírborítóban.
1 000 HUF
3084743
20208
462
1 400 HUF
3082539
20209
462
Lukács Ernőné - Tarján Rezsőné: Vidám matematika. Búvár Könyvek 36. Bp., 1963, Móra. Kiadói kopott, karcos félvászon-kötés.
1 600 HUF
3081909
20210
462
Michael Brett - Werner Forman: A mórok. Az iszlám nyugaton. Ford.: Zala Tamás. Bp., 1985, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2448290
20211
462
3200
3 200 HUF
3050930
20212
462
Fülöp Tamás: Egészségügyi szervezéstan. DEDIKÁLT! Bp., 1963, Medicina. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, szakadt címlappal, jegyzetekkel, aláhúzásokkal.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house