3 600 HUF
Visontay János: Magyarország történelme elemi s néptanodák számára. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv, 79 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, az utolsó két lap sarkán szöveget nem érintő hiánnyal (73/74,75/76), aláhúzásokkal és bejelölésekkel, 62. oldalon pár sort kisatíroztak.