Watches

Number of items: 77

cca 1950 Felicia svájci frakk óra, 17 köves, felhúzós szerkezet, működik, kis kopással, d: 40 mm
12272.

10 000 HUF

Seculus női karóra, kvarc, svájci gyártmány, jó állapotban, számlap d: 30 mm
12273.

3 000 HUF

11 darab karóra, zsebóra és szerkezet, változó állapotban
12274.

5 000 HUF

7 darab karóra, vegyes állapotban
12275.

2 000 HUF
9

Raymond Weil női karóra, Kvarc szerkezet aranyozott fém tok és szíj, jelzett, újszerű állapot, eredeti dobozában, pótszemekkel 30x21 mm
12276.

38 000 HUF
102,98
118,75

Petersen negyedütős Westminstert játszó kandallóóra. Felhúzó kulccsal, működik , oldalán kis sérüléssel 58 cm sz, m: 22 cm
12277.

20 000 HUF
54,20
62,50

Schwarzwaldi két súlyos kakukkos óra .Faragott fa, felesütős 24x18 cm
12278.

9 000 HUF
24,39
28,13

Kienzle art deco asztali óra, számlapja sérült, működik, 13x17 cm
12279.

1 800 HUF
27

Schumann Arzberg 6 db porcelán tányérka klf kocsikkal. Matricás, jelzett, minimális kopással d: 9,5 cm
12280.

3 000 HUF

12281.

30 000 HUF
81,30
93,75

Pragotron galambász versenyóra. cca 1960, fémházas, órás által ellenőrizve, működik, 20x12x13 cm  ///  "Versenyek alkalmával a galambok kis gyűrűit apró kapszulákban a kulcs elfordításakor időpecséttel a tárolóba helyezve az érkezési sorrend később hitelesen ellenőrizhető."
12282.

24 000 HUF
65,04
75,00

Antik asztali óra ház, réz, fém, patinával, kopott, 10x7x11 cm
12283.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF