Posters

Number of items: 116

Vesztőhely télen, kompozíció Pilinszky János műveiből, Egyetemi Színpad, plakát, ofszet, papír, jelzés nélkül, 41,5x29,5 cm.
18412.

3 000 HUF

Hervé, Rodolf (1957-2000): International mail art exhibition, Kassák Múzeum, 1992. Kiállítási plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, 42x30 cm.
18413.

2 000 HUF

2000 Millenium Film Festival, Szolnok, plakát
18414.

1 000 HUF

Haraszty István kiállítása, Székesfehérvár, István király Múzeum, 1977. Plakát, papír. Tervezte: Gulyás Gyula (1944-2008), jelzett a plakáton. Offset és J. Nyomda. 1000 pld. Feltekerve. Lapszéli egészen apró szakadásokkal. 55x40 cm.
18415.

3 000 HUF

MAMŰ Időfüggések, a MAMŰ 35 éves évfordulós kiállítása, Marosvásárhely, Sepsiszentgyörgy, Veszprém, 2013. Plakát, papír, jelzés nélkül. 43×30 cm. Kétoldalas. Hajtásnyomokkal.
18416.

1 000 HUF

Hubert Hilscher (1924-1999): Automne de Varsovie '80. Plakát. Ofszet, papír, jelzett a plakáton. 58×41,5 cm. Lapszéli apró szakadásokkal. Hajtásnyomokkal.
18417.

1 000 HUF

1935 Magy. Kir. Operaház műsora, 1935. április-május. Bp., Budapesti Hírlap-ny. Hajtva, sérült, 47,5x32 cm
18418.

1 400 HUF

3 db plakát film és divat témában, változó állapotban, cca. 50x40 cm és 70x50 cm között
18419.

1 200 HUF

Kemény György (1936- ): "Hejha...!" Helyhatósági választások '90, Fidesz választási plakát, 1990. F.k.: Deutsch Tamás, TIPO-KOLOR Kft., feltekerve, a szélein kis foltokkal, kis gyűrődésekkel, 69x49 cm
18420.

2 000 HUF

18421.

5 000 HUF

Rosta No. 625, Lloyd George és a Vörös hadsereg, szovjet kommunista propaganda plakát, szitanyomat, papír, 44x66 cm. /   Rosta No. 625, Lloyd George and the Red Army, Soviet communist propaganda poster, screen print, papír, 44x66 cm
18422.

30 000 HUF
81,30
93,75

Rau Tibor (1934-2000): Mandragora, Katona József Színház (plakátterv). Tempera, papír. Jelzés nélkül. Feltekerve, hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel, 70x50 cm.
18423.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF