Maps

Number of items: 115

17699.

4 000 HUF

17700.

18 000 HUF
48,78
56,25

Magura környékének földtani térképe 25. Zóna XXVI. Rovat, Geológiai térkép. Rjz. Gabrovitz Camillo; Litográfia. Méretarány, M. 1:75 000. Megjelent Magyarázatok a Magyar Korona országainak részletes geológiai térképéhez.Bp., 1905. 68x90 cm Kis beszakadással
17701.

5 000 HUF

Fehértemplom, Szászkabánya, Ómoldova környékének földtani térképe Geológiai térkép. Rjz. Gabrovitz Camillo; Litográfia. Méretarány, M. 1:75 000. Megjelent Magyarázatok a Magyar Korona országainak részletes geológiai térképéhez.Bp., 1905. 68x90 cm
17702.

5 000 HUF

17703.

5 000 HUF

Abrudbánya környékének földtani térképe 25. Zóna XXVI. Rovat, Geológiai térkép. Rjz. Gabrovitz Camillo; Litográfia. Méretarány, M. 1:75 000. Megjelent Magyarázatok a Magyar Korona országainak részletes geológiai térképéhez.Bp., 1905. 68x90 cm
17704.

5 000 HUF

cca 1940 Rákospalota belvárosának két nagy méretű térképe, 120x90 cm Egyik felső széle sérült
17705.

8 000 HUF

cca 1940 Budapest székesfőváros és környékének térképe.70x50 cm Üvegezett keretben
17706.

10 000 HUF

cca 1930 A Kárpát-medence domborzati térképe a magassági pontokkal 94x85 cm kis szakadásokkal
17707.

4 000 HUF

cca 1910 Sajószentpéter térképe. Tervezte és rajzolt Vépkó Gyula, kiegészítve 1928-ban. Kézzel rajzolt térkép. Szélén beszakadásokkal 70x60 cm
17708.

8 000 HUF

cca 1930-1940 G. Freytag & Berndt: Autostraßenkarten - Blatt 55 Belgrad (Beograd) / Belgrád és környékének autótérképe, 1 : 300.000, Wien, G. Freytag & Berndt A.G., 77x71 cm
17709.

1 000 HUF

cca 1930-1940 G. Freytag & Berndt: Autostraßenkarten - Blatt 21 Krakau (Kraków) - Troppau (Opava) / Krakkó (Lengyelország) - Opava (Csehország) autótérkép, 1 : 300.000, Wien, G. Freytag & Berndt A.G., lapszéli sérüléssel, szétvált borítóval, 72x60 cm
17710.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF