Flea Market

Number of items: 413

Olasz 12 személyes ezüstözött evőeszköz készlet, Arg 800 jelzéssel, kopással, teljes, díszdobozban.
12605.

18 000 HUF
48,78
56,25
10

Emlék Kékestetőről, szarvas fejek márvány talapzaton, kopott, 10x7 cm
12606.

4 000 HUF

Globul Geografic Politic, 1980, földgömb, fa talapzaton, kopott, m: 18 cm
12607.

5 000 HUF

3 darab retro Gloria habverő, kopott
12608.

1 600 HUF

Egyiptomi papírkép, keretezve, 32x26 cm
12609.

1 800 HUF

5 darabos koktélos, bár ital keverő készlet, acél, gyári dobozában. m: 19cm
12610.

100 HUF
0,27
0,31
10

Kínai gong. Faragott fa, bronz, jó állapotban, m: 37 cm
12611.

6 000 HUF
11

Csikós. Bronzírozott alumínium plakett, kopással, 26,5x7,5 cm
12612.

2 000 HUF

Utolsó vacsora. Fém dombormű 8x13 cm, sérült fa keretben 18x23 cm
12613.

3 000 HUF

Bőr táska, kopott. 25x27cm
12614.

Bőr táska, kopott. 25x27cm

3 000 HUF

Horoszkópos réz tükör, fa kerettel d: 20 cm
12615.

3 000 HUF

Virágáruslány. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben 24x15 cm
12616.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF