Flea Market Number of items: 413
2992006
12884
462
100
Flea Market
Ardath London Splendo cigarettás doboz, fém, kopott, 8x14 cm 2747321
12885
462
Flea Market
Dekoratív csont nyaklánc, h: 44 cm
2 000 HUF
2961350
12886
462
Flea Market
4 db dekoratív bizsu nyaklánc
1 200 HUF
3023172
12887
462
3200
Flea Market
J. S. Bach portréja. Gobelin, XIX. sz. Üvegezett keretben 15x11 cm
3 200 HUF
3013399
12888
462
Flea Market
2 db csonthatású ékszeres dobozka, kopással, h: 8-9 cm
2 400 HUF
3049445
12889
462
Flea Market
cca 1910 Német nyelvű emlékkönyv bőrkötésben
3 000 HUF
3063354
12890
462
Flea Market
Laposüveg, jelzett, jó állapotban, m: 10,5 cm
1 600 HUF
2833943
12891
462
Flea Market
3 faragott csont nyaklánc + 1 kitűző
2 000 HUF
3013360
12892
462
Flea Market
Budapest feliratos dohánytartó, bőr, jó állapotban, d: 9 cm
1 200 HUF
3106882
12893
462
Flea Market
Régi réz derelyevágó, h: 13,5 cm
3 600 HUF
3106969
12894
462
Flea Market
Ezüstözött kávés/cappuccinos kanál, jelzett, díszdobozban, h: 15,5 cm
1 800 HUF
3108270
12895
462
Flea Market
Régi Mercedes-Benz keréknyomásmérő, jelzett: Messko-Hauser Oberursel a. TS., Made in Germany. Eredeti, viseltes dobozában, h: 12 cm / Vintage Mercedes-Benz tire pressure gauge, in original, worn box
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house