Design - fashion

Number of items: 160

Fém széf, kulccsal, 16x13x8 cm
12386.

4 000 HUF

Ezüstözött kaviárkínáló, üveg betéttel, kopással, 12x11 cm
12387.

3 000 HUF

6 darab francia csontnyelű kés, jelzett, kopott, h: 21 cm
12388.

4 000 HUF

Antik török váza, aljánál lyukkal a lámpatestté alakításhoz, korának megfelelő állapotban, m: 38,5 cm
12389.

9 000 HUF
24,39
28,13

Antik fa utazóhordó, kopással, h: 25 cm
12390.

4 000 HUF
13

Intarziás fa szivartartó doboz, kulcs nélkül, kopással, 28x21x10 cm
12391.

8 000 HUF

3 darab antik osztrák festett falidísz, keretben. Kopással, 27,5x20 cm
12392.

6 000 HUF

Antik fa intarziás doboz, sérülésekkel, kulcs nélkül, 27x20x9 cm
12393.

3 000 HUF

6 darab ezüstözött pohártartó alátéttel, dobozában. Kopott, d: 8,5 cm, m: 4 cm
12394.

2 600 HUF
7,05

Lakkozott ékszeres doboz, gyöngyház berakással, kopással, 16x15 cm
12395.

2 800 HUF

Solingen sokdarabos evőeszköz készlet, 2 tálcán, díszkofferben, jó állapotban
12396.

20 000 HUF
54,20
62,50

Népi terítő. cca 140x50 cm, jó állapotban
12397.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF