Art-ceramics
Number of items: 275
3069205
11295
461
Art-ceramics
Ginkgo bilboa mintás mázas kerámia asztali lámpa, némi pattogzással, m: 41 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK
5 000 HUF
3033255
11296
461
Art-ceramics
Végvári Gyula: Díszváza. Kerámia, jelzett, datált, hibátlan, m: 17,5 cm
7 000 HUF
3033283
11297
461
6500
Art-ceramics
BK jelzéssel: Iparművész váza. Jelzett, hibátlan, m: 42 cm
6 500 HUF
3070393
11298
461
Art-ceramics
Pesthidegkúti váza, aljánál pattogzással, m: 41 cm
6 000 HUF
2459243
11299
461
5500
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Görög isten, színes kerámia, hibátlan, jelzett, 28x12x15cm
5 500 HUF
3052874
11300
461
4600
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943- ): Ovális kínálótál. Jelzett, kis kopással, mázjavításokkal, 35,5x26,5 cm
4 600 HUF
3059228
11301
461
Art-ceramics
Szabó Kinga váza, jelzett, kopással, m: 20 cm
5 000 HUF
3014788
11302
461
Art-ceramics
Majoros János: Retro váza. Kopással, jelzéssel, m: 23 cm
4 000 HUF
2823395
11303
461
Art-ceramics
3 600 HUF
3061959
11304
461
4400
Art-ceramics
4 400 HUF
3073024
11305
461
Art-ceramics
Halak samottos kerámia, színes mázakkal festve. Jelzés nélkül. 20x15 cm
6 000 HUF
3074014
11306
461
Art-ceramics
Szécsi kerámia kutyás fiú, festett mázas kerámia, jelzett, minimális kopásnyomokkal, m: 16 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m