31879.
Closed 461. Online auction
Modern restrikes, fantasy coins
3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD
Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (10g/0.925/30mm) T:PP