Tétel

1 800 HUF

Description:

Térképes kilométermutató. Összeállította a hivatalos kilométermutató alapján, a szállítási díjakkal, díjtételekkel, és menetdíjakkal kiegészítve Pleszkán István máv. hivatalnok, vezénylőtiszt. Szabadka, é.n., Hungária könyvnyomdai műintézet. Második javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, teheráru díjtételek és térkép melléklet nélkül. Ritka!

Share:

Photo of the item taken by : bt