21237.
Closed 461. Online auction
Books: mixed rarities, travelling, art
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Berlitz M D. - Boisserée O.: Berlitz módszere a modern nyelvek elsajátítására. Magyar rész. Felnőttek részére. Bp., 1913, The Berlitz School. Második javított kiadás. Átkötött félvászon-kötés.