Tétel

4 000 HUF

Description:

Róna Sámuel: A buja vagy nemi betegségek. Egyetemi előadásai fonalán orvosoknak és orvostanhallgatóknak írta Róna Sámuel. Budapest, 1894. Dobrowsky és Franke (Neuwald Illés ny.) XII + 659 + [1] p. Oldalszámozáson belül számos szövegközti illusztrációval. Az első előzéken, az első nyomtatott oldalon és a címoldalon régi tulajdonosi bélyegzés. Példányunk oldalsó lapszélein foltosság. Győry 130. o. Poss.: Mihálkovics Elemér. [Mihálkovics Elemér (1879-1952) nőgyógyász, a Szent István kórház igazgató főorvosa.] Aranyozott gerincű korabeli félvászon kötésben, a gerincen fent apró sérüléssel, márványmintás festésű lapszélekkel.

Share:

Photo of the item taken by : ufk